Fransız Gelinlik Modelleri 2016

Fransız Gelinlik Modelleri 2016

2016 yılında beğeniye sunulan Fransız gelinlik modelleri bu yılda favoriler arasında. Sadelikten vazgeçemeyen gelin adaylarının tercihi olan Fransız gelinliklerinin modası her sene olduğu gibi bu senede geçmedi. Dantel kullanılan gelinliklerin demode gözükmemesi çok önemlidir. Bu seneki modellerde kullanılan ince işçilik bu durumun yaşanmasına engel olmuştur.
Fransız gelinlik modelleri hazırlanırken gelinliğin tamamı dantelden olabildiği gibi ara ara dantel kullanılan modellerde vardır. Sade bir gelinliği dantel ile süsleyip farklı bir hava verilebilir. Dantel detaylarının boyutlarının da farklılık gösterdiği modeller 2016 kreasyonlarında yerlerini almıştır.

Fransız Gelinliğinde Kuyruk

Önemli bir ayrıntı olan gelinlik kuyruğu Fransız modellerinde son derece dikkat çekicidir. Gelinlere görkemli bir hava katan kuyruk 2016 Fransız gelinliklerinde elbette dantel tercih edilmektedir. Bu sebeple hem görkemli hem romantik bir hava yakalamış olunur. Uzunluğu ayarlanabilen modeller göz alıcı detaylar, şık ve modern dokunuşlar barındırırlar.

2016 Fransız Gelinliklerde Dikkat Çeken Özellikler

Fransız danteliyle göğüs ve sırt dekolteleri kapatıldığında son derece şık ve göz alıcı gözükmesi sebebiyle sıkça kullanıldığı bilinmektedir. Kolları kaplayan Fransız dantelleri eski zamanlardan kalma bir gelinliği andırdığından düğünlerde tarih kokan anlar yaşanmasına sebep olacaklardır.
En önemli özelliğinin gelinleri zarif ve şık göstermesi olan Fransız gelinlik modelleri gelinlere muhteşem alternatifler sunar.
İddialı olan Fransız gelinlik modellerinin özelliklerinden biride derin göğüs dekoltelerinin son derece şık ve özel dantellerle kapatılıp transparanlıktan kurtarılmasıdır. Aynı şekilde kolları da son derece şık bir şekilde kapatma imkânı veren modelleri barındırması gelinler için çözüm kapısı olmuştur.
Düğününde romantik bir hava yakalamak isteyenlerin vazgeçilmezi olacak olan Fransız gelinlik modelleri düğüne sıcak bir hava katacaktır. Bu modeller sayesinde gelinler unutulmayan bir düğün yaşayıp uzun süre hafızalardan silinmeyecektir.

Romantik Aksesuarlar

Fransız gelinlikle mükemmel görünüp kullandığınız aksesuarlarla gelinliğinize romantiklik katmak elinizde. Dantelin bu konudaki katkıları elbette reddedilemez. Kullandığınız dantelli bir şapka, eldiven veya toka ile gelinliğinizin etkisini katlayıp asla unutulmayacak bir gelin olabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.