Kadınlar Duysun

Gelin ayakkabısı modelleri 2017

04.08.2016
1.846
Gelin ayakkabısı modelleri 2017

Her zaman süslü ve bakımlı olmaya özen gösteren hanımlar şüphesiz ki en özel günlerinde de süslü olmayı tercih edeceklerdir.  Her ne kadar gelinlik yerlere kadar veya kabarık olsa da ayakkabı gelinliği tamamlayan, olmazsa olmaz bir aksesuardır. 2017 yılında eski yıllara oranla incili, taşlı, dantelli, isme özel yazılı, tarihli, resimli ayakkabılar ön plana çıkıyor. Daha nice modele bakmak için gelin ayakkabısı modelleri 2017 kreasyonuna göz atmanızı tavsiye ederiz. Eminiz ki baktıktan sonra değil bir hepsini satın almak isteyeceksiniz.

Yazılar, işlemeler oldukça moda

Son zamanlarda gelinliklerde olduğu gibi ayakkabılarda da gösteriş ön plana çıkmıştır. İşlemeli gelin ayakkabısı en çok tercih edilenler arasındadır. Ayakkabılarının birine damadı temsil eden erkek birine ise gelini temsil eden kız resmi işlenmesi pek çok gelinin tercihi oluşturuyor. Bunun yanı sıra ayakkabının topuk kısmının birleşmesi ile oluşan kalp figürü oldukça dikkat çekici durmaktadır. Sizler de bu gibi değişik fikirlere, gösterişli görünüme açık iseniz diğer modellerimizi incelemelisiniz.

Rahatlık çok önemli

Düğün günü gelin adayları için oldukça yorucu olmaktadır. Bu yorgunluğa birde ayak ağrısı hissetmek kadar kötü bir şey eklenemez herhalde. Eğer günün tatlı yorgunluğundan başka bir yorgunluk yaşamak istemiyorsanız 2017 yılındaki iddialı gelin ayakkabısı modelleri tamda sizler için diyebiliriz. Hem rahatlığı hem de gösterişli olması sebebiyle kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Kendinizi rahat hissedeceğiniz ayakkabıyı seçmeye özen gösterin.

Gelin ayakkabısı modelleri 2017


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.