Kadınlar Duysun

Gelin Zulümünde Yeni Görüntüler! Biri Dövdü, Diğeri Oynadı

07.04.2021
20.053
Gelin Zulümünde Yeni Görüntüler! Biri Dövdü, Diğeri Oynadı

Manisa’nın Selendi ilçesinde 27 gün önce vefat eden 88 yaşındaki Fadime Aslan’ın gelini tarafından şiddete maruz kaldığı görüntülerin yayınlanmasının ardından bu kez de evin küçük gelininin yaşlı kadının kıyafetlerini giyerek oynadığı ortaya çıktı.

Manisa’nın Selendi ilçesinde 27 gün önce hayatını kaybeden 88 yaşındaki Fadime Aslan’ın gelini 61 yaşındaki Fadime Aslan tarafından şiddete maruz kaldığı görüntülerin ortaya çıkmasının ardından mezarı açılmasıyla başlayan süreçte Fadime Aslan’ın, gelininin de gündeme bomba gibi düşecek videosu ortaya çıktı.

ÖLEN YAŞLI KADININ KIYAFETLERİNİ GİYİP OYNAMIŞ

Söz konusu videoda küçük gelin Fidan Aslan, yaşlı kadının ölümünden birkaç gün sonra onun kıyafetlerini giyerek göbek attığı görülüyor.

Görüntüleri çeken kişinin ise Fadime Aslan’ın diğer gelini olan Fidan Aslan olduğu ortaya çıktı. Fidan Aslan’ın bu ifşası sonrasında gündeme oturan ölüm, Müge Anlı’nın programında tekrar konuşulmaya başladı.

Ortaya çıkan yeni görüntülere Müge Anlı isyan etti ve şöyle konuştu: ”Sen şimdi burada zorla mı oynuyorsun? Ben böyle şey görmedim.”

“OYNAMAZSAN SENİ BU EVDEN KOVARIZ”

Taziye evinde göbek atan Fidan Aslan ise kendini “Bana zorla yaptırdılar” diyerek savundu. Kaynanasının kıyafetlerini tehdit ve hakaretlerle giyindiği iddia eden Fidan Arslan, göbek attığı görüntüleri de diğer eltisinin çektiğini söyledi. Fidan Aslan, köşeye sıkışınca da ağız değiştirdi ve “Ben cahillik ettim henüz küçüğüm” dedi. Canlı yayına bağlanan elti Pınar Arslan ise Fidan’ı yalanladı. Fidan’ın “Telefonunu aç şimdi bir şey yapacağım çekersin” dediğini belirten elti, Fidan’ın babaannenin kıyafetlerini giyip odada göbek attığını anlattı.

Öte yandan işkenceyle suçlanan gelin Fadime Aslan da canlı yayına katıldı ve hakkındaki verdi. Psikolojisinin bozuk olduğunu söyleyen işkenceci gelin Fadime Aslan, kaynanasına yıllarca baktığını ve ortaya çıkan görüntülere rağmen onu dövmediğini iddia etti.

FİDAN ARSLAN BABANNEMİN KAFASINA ÇUVAL GEÇİRDİ

Manisa’nın Selendi ilçesine bağlı Rahmanlar Mahallesi’nde 27 gün önce hayatını kaybeden Fadime Aslan’ın torunu olan ve şiddet gösteren Fadime Aslan’ın oğlu 2 çocuk babası 38 yaşındaki Himmet Aslan da, “Rahmetli ebemiz (babaannemiz) Fadime Aslan 40 yıldır annemle birlikte yaşıyor. 40 yıldır en ufak bir şekilde sorunumuz olmamıştır. Bu zamana kadar ne olursa olsun hiç ayrılmadan beraber yaşamışlardır. Babaannemiz Fadime Aslan babam onun yanından ayrıldıktan sonra kendi isteğiyle bizim yanımıza gelmiştir. En ufak bir şekilde bu zamana kadar birbirimize hiçbir kötülüğümüz olmamıştır. Annemin psikolojik sıkıntıları başlayana kadar. Bir rahatsızlığı var ve biz bunun çaresini bulamadık. Evimize Fidan Aslan isimli gelin gelene kadar evimizde hiçbir sıkıntı yoktu. Ne para çalınması olurdu ne de başka bir şey. Babaannemi dışlamaya başladı Fidan Aslan, ‘O bu evden gidecek’ demeye başladı. Daha önce Pınar Aslan, Fidan Aslan’ın kafasına çuval geçirirken görmüş. Onun elinden babaannemizi kurtardık bunu insanlara anlatamadık. Babaannem son bir yıldır tamamen aklını kaybetti. Hele son 6 aydır tamamen hiçbir şeyi hatırlamaz oldu. Çok farklı hareketler yapmaya başladı annem de çok zor durumda kaldı” dedi.

NE OLMUŞTU?

88 yaşındaki Fadime Aslan’ın ölümü yaşlılığa bağlı sayıldı ve otopsi yapılmadan toprağa verildi. Eşiyle kavga eden evin küçük gelini Fidan Aslan, tehditlere maruz kalınca o güne kadar çektiği işkence görüntülerini ifşa etti. Bu görüntüler medyaya düşünce savcılık devreye girdi ve yaşlı kadının mezarı ‘ölüm nedeninin kesin tespiti’ için yeniden açıldı.

“İKİ YILDIR BEN DE ŞİDDET GÖRDÜM, BENİ ÇOCUKLARIMLA TEHDİT ETTİLER”

Şiddeti uygulayan Fadime Arslan’ın gelini Fidan Arslan bugün canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulunarak kendisinin de şiddet gördüğünü dile getirdi. 2 yıldır evin gelini olduğunu söyleyen Fidan Arslan, çocuğuyla tehdit edildiğini, kendisini ispat etmek için görüntülerini çektiğini belirtti. Fidan Arslan, ”Kayınvalidem şiddet görüntülerini çektiğim için ‘cinayeti senin işlediğini söyleyeceğim’ diyerek beni tehdit etti. Ben de dayanamayıp bu görüntüleri yaşlı kadının ailesine gönderdim. Ben de 2 yıldır şiddet görüyorum. Kayınvalidem saçlarımı yoluyordu ” dedi.

“YAŞLI KADINI KAYINVALİDEM ÖLDÜRDÜ, DÜNYA VARMIŞ DİYE YATTILAR”

Yaşlı kadının elindeki işkence izlerini kocasının ve kayınvalidesinin yaptığını söyleyen Fidan Arslan, “Kayınvalidemin yanı sıra eşim de işe gitmeden önce babannesine şiddet uyguluyordu. Elini bıçakla yarıyordu. Benim boğazıma da bıçak dayadılar” şeklinde konuşarak canlı yayında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Arslan yaşlı kadını gelini Fadime Arslan’ın öldürdüğü iddiasında da bulundu. Genç kadının en çarpıcı iddiası ise 88 yaşındaki yaşlı kadının öldüğü gün yaşananlara yönelikti. Arslan o anları şöyle anlatıyor: “İnek sağmaya gitmiştim geldiğimde kayınvalidem onu tuvalette hırpalıyor, omuzlarına vuruyordu. Sonra bana ‘kızım bu kadın can çekişiyor” dedi. Kayınvalidemin elinde bir eşarp vardı. Kayınvalidem ellerini ayaklarını ve çenesini bağlamıştı. Kayınpederimi çağırdım, Hiç ağlamadı. Onu öldürdükten sonra rahat bir şekilde yattılar, dünya varmış dediler. Kayınvalidem kaynanasını boğarak öldürdü” dedi.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.