Gerçek Aşkı Anlamanın 10 Mükemmel Yolu !

Gerçek Aşkı Anlamanın 10 Mükemmel Yolu !

Birçoğunuz doğru insanı bulamamaktan dert yanıyorsunuz. Hayatının aşkını arayan milyonlarca insandan birisiniz. Belki de aynı otobüse bindiniz, aynı vapurda aynı martıya simit attınız ama o kişinin farkında ile değilsiniz. Olamaz mı, olabilir. Hayatınızın aşkı olduğunu anlamanın 10 yolundan bahsedelim.İnsanlar sürekli doğru insanı bulma çabasında karşısındaki kişi güveilir olsun, düşünceli olsun, ona değer versin , dünyadaki tek insan oymuş gibi davransın bu liste uzar gider. Hepsinden önce doğru insan olmanız gerekmektedir, herşey karşı taraftan beklenmez.

1.Hissettikleriniz

Akla hemen midedeki kelebekler gelir tabi hoşlandığınız kişiyi gördüğünüzde hiissettiğiniz o midede kramplanma, hafif  bulantı, ellerde titreme soğuma ve terleme bunlar çoğaltılabilir.

2.Hayalleriniz

Hoşlandığınız kişiyle ilgili kurmaya başladığınız hayaller. Bazen en başta hemen evlilik pembe panjurlu evler düşünebilirsiniz yada bazen bir sinema filmini beraber izlemek isteyebilirsiniz. Beraber geçirilen zamandan aynı şekilde keyif almak sizin karşı tarafa hisleriniz olduğunun belirtileridir.

3.Düşünmek

Sürekli o kişiyi düşünmek onun için endişelenmek mutlu olduğ bir olayda aynı mutluluğu paylaşmak ve yaşadığı üzüntüde ondan çok üzülmek. Bunlar sizin o kişiye duyduğunuz duygula orantılı olarak şekillendiğinde hayatınızın aşkını bulduğunuzu söyleyebiliriz.

4.Tartışma

Eğer bir kişiyle bazı sorunları çözmek için tartışabiliyorsanız bu onun kaybetmek istemediğinizi gösterir. Özellikle bayanlar değer verdiği erkeklerle tartışmaktan kaçınmazlar.Susmuş bir kadın için kaybetmşsiniz demektir.

5.Zaman

Geçirilen zaman ikili ilişkilerde çok önemlidir. Birini tanımaya başladıktan belli bir zaman sonra paylaşılan şeylerle birlikte fikrinizin bir ilişkiy gitmesi söz konusudur.

6.Saygı

Bir ilişkide en önemli şey çiftlerin birbirine duyduğu saygıdır. Beraberken yada toplum içerisinde karşı taraftaki insanın sizi onure edici kelimeler kullanması hayallerinizin aşkı olduğunu söylememize yetebilir.

7.Kıskanma

Tabiki her insan sevdiği insanı kıskanır. Onu bir başkasıyla paylaşma düşüncesi o kişiyi kıskanmasına neden olabilir ama dozunda tatlı kıskançlıklar ona duyduğunuz sevgiyi gösterir. Fazlası elbeteki aranızdaki ilişkiyi bozacaktır.

8.Sahiplenme

Hoşlandığınız kişinin hayatıyla ilgili söz sahibi olmak isteyebilirsiniz. Onun yapacağı şeyleri önceden bilmek yada sizinle paylaşmasını isteyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken sahiplenme koruma kollama duygusunu dışına çıkmamalıdır.

9.Endişe

Bazı duygular hissettiğiniz kişiyi kaybetmekten korkabilirsiniz. Eğer o da size karşı aynı şeyleri hissediyorsa bu kaygıyı duymayın

10.Hayat arkadaşı

Eğer hoşlandığınız kişiyi hayatınızın her anında yanında olmasını istiyorsanız aşıksınız demektir. Her sabah uyandığınızda aynı insanın gözlerine bakmak istersiniz.

 

Hayatınızın gerçek aşkı olduğunu anlamanın 10 yolunda umarım aşkınızı tespit edebilmiş sinizdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.