Evde Yapılabilen Göbek Eritme Egzersizleri

224.482
Evde Yapılabilen Göbek Eritme Egzersizleri

Evde yapılabilen göbek eritme egzersizleri. Kadın erkek farketmez… Evinizde hiçbir alete gereksinim duymadan yapabileceğini bu egzersizlerle göbek bölgenizdeki yağlarınızdan kısa sürede kurtulabilir sıkı bir karına sahip olabilirsiniz.

Hayalinizdeki bikini vücuduna kavuşmanın zamanı gelmedi mi? Uzun süredir sizi rahatsız eden göbek yağlarınızdan hızla kurtulmanızı sağlayacak 3 kolay hareketi sizin için yazdık. Herhangi bir spor aletine ihtiyaç duymadan yapacağınız bu basit hareketler dümdüz bir karna sahip olmanıza yardımcı olacak. Ancak en iyi sonucu alabilmek için bu hareketleri hafta en az 3 kez tekrarlamalısınız.


İşte göbek eritmek için 3 kolay hareket…

Bisiklet Mekiği

Bisiklet Mekiği

Göbek Eritme Egzersizleri 1 – Bisiklet mekiği (Bicycle crunch)
Sırt üstü uzanın ve ellerinizi başınızın arkasında birleştirin. Omuzlarınızı hafifçe yerden kaldırarak sağ bacağınızı kendinize doğru çekerken sol dirseğinizi dizinize değdirin. Sol bacağınızı kendinize doğru çekerken sağ dirseğinizi dizine değdirmeye çalışın. Hareketi yaparken nefes alıp verin ve 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Makas Hareketi

Makas Hareketi

Göbek Eritme Egzersizleri 2 – Makas hareketi (Siccors kick)
Sırt üstü uzanın ve avuç içleriniz yere değecek şekilde ellerinizi vücudunuzun yanlarına koyun. Omuzlarınızı hareket ettirmeden bacaklarınızı düz bir şekilde hafifçe yerden kaldırın. Bacaklarınızı adeta bir makas gibi seri hareketlerle havaya kaldırın ve indirin. Hareketi 30 saniye boyunca tekrarlayın.

Hareketli Plank

Hareketli Plank

Göbek Eritme Egzersizleri 3 -Hareketli plank (Plank Up-Down)
Plank pozisyonu alın. Bir elinizden güç alıp vücudunuzu sıkarak yukarı doğru kalkın. Ardından diğer elinizden güç alıp hareketi tekrarlayın. Tekrar plank pozsiyonuna geçtiğinizde bir süre bekledikten sonra tekrar kollarınızdan güç alarak hareketi 30 saniye boyunca tekrarlayın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Murat Öztürk dedi ki:

    Yengeç burcuyum tavsiyelerinizi bekliyorum.

  2. emek cilingir dedi ki:

    Hareketli plank ne işe yarıyor anlamadım