Haftalık Burç Yorumları 17-23 Ağustos

24.637
Haftalık Burç Yorumları 17-23 Ağustos

Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 17-23 Ağustos haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

KOÇ BURCU: Yeni koşullar içinde iş hayatınıza, çalışma koşullarına daha yakın durma ihtiyacı hissedebilirsiniz. Cesaretinizi, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz çok şey var ve daha tutkulusunuz. Aşkta koşullar bazı beklemelere işaret etse de, iş hayatında son derece aktif olabileceğiniz günler başlamakta. Bu yeni dönemde beraber çalıştığınız kişilerle ilişkileriniz oldukça hareketleniyor. Yeni projeler, yükümlülükler de var. Bu durumda dikkatinizi eğlenceden çok mesleki konulara vermeye başladığını görebiliriz. Ne kadar iş, o kadar hareket var.

BOĞA BURCU: Şans ve gelişme gezegeni Jüpiter’in Başak burcuna ilerlemesi siz Boğalar için son derece hayırlı ve daha keyifli olacak gözüküyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca yaratıcı işler, çocuklar ve zevkler yönünde çok daha aktif olabileceksiniz. Kuşkusuz bu dönemde bu gelişmelerin ilk işaretlerini almaya başlamış olmalısınız. Bu dönemde hayatın güzel yanlarına, keyifli çalışmalara, yaratıcı uğraşlara çok daha açıksınız. Zeka ve yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz gibi, değişik ödüllerle de karşılaşabilirsiniz. Canlanıyorsunuz.

İKİZLER BURCU: Bu yeni dönemde eviniz, yakın çevreniz ve ailenizle ilgili olup bitenlere ilginiz artıyor. Jüpiter’in Başak burcuna ilerlemesi önümüzdeki bir yıl boyunca ev ve yerleşime ait konulara, ailevi isteklere ve desteklere olumlu bir atmosfer getirmekte. Ev içindeki hareketlilik artmış olabilir. Evde de kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar ve zihinsel uğraşlar içinde olabilirsiniz. Babadan gelen, babanıza ait gelişmelerden de yararlanabilirsiniz. Bu dönemde yakın çevrenizde, kardeşlerle ilgili konularda daha aktifsiniz.

YENGEÇ BURCU: Jüpiter’in bu hafta Başak burcuna ilerlemesi ile birlikte, çok daha hareketli ve zihinsel yönden aktif olacağınız anlaşılıyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca eğitimler, yolculuklar, ziyaretler, yabancılarla temaslar sizi fazlasıyla geliştirecek. Bu dönemde de bu konularda yenilikler, değişiklikler içindesiniz. Kendinizi sözlü ve yazılı olarak daha iyi anlatabilir, zihinsel açıdan daha verimli olabilirsiniz. Ancak bu dönemde masraflara dikkat etmeli, para durumunuzu yeniden gözden geçirmelisiniz. Harcamalarınızda daha kontrollü olmaya bakın.

ASLAN BURCU: Jüpiter’in burcunuzu terk ederek Başak burcuna ilerlemesi şansın bu dönemde daha çok maddi konular ve destekler yönünde olabileceğini gösteriyor. Daha çalışkan olabileceğiniz bir dönemdesiniz ve önümüzdeki bir yıl boyunca iş hayatında değişik fırsatlar yakalayacaksınız. Ancak birikimlerinizi daha iyi değerlendirmeye bakın. Bu hafta Mars’ın burcunuza ilerlemesi ise sizi daha cesur ve mücadeleci kılmakta. Öfkenizin kurbanı olmadan, enerjinizi yapıcı konular üzerine yoğunlaştırmaya bakın. Fiziksel açıdan hareketleniyorsunuz.

BAŞAK BURCU: Nihayet bu hafta şans ve gelişmenin gezegeni Jüpiter’in burcunuza ilerlemesi ile birlikte önünüzde çok hareketli bir dönem başlamakta. Bir yıl boyunca kendinizi geliştirme ve işle ilgili alanlarda yeni fırsatlar bulabileceksiniz. Hedeflerinize ilerleme yönünde iyimserliğiniz artıyor. Bu dönemde de benzer imkanlar, başlangıçlar ve işaretler var. Ancak yine bugünlerde tam olarak kontrol edilemeyen durumlar, kimi zaman gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Gurur konusu yaptığınız konularda biraz daha gerçekçi olmaya bakın.

TERAZİ BURCU: Jüpiter’in Başak burcuna ilerlemesi önümüzdeki bir yıl boyunca Terazilerin ruhsal yönden kendinizi geliştirebileceğiniz olanaklar olduğunu gösteriyor. Belki ilk bakışta koşullar kayıplara işaret etse de, bu süreçte size arınma, rahatlama getiren olanaklar da olacak. Şimdi bu dönemde de, bazı elde olmayan nedenler, hastanelerle ilgili konular ya da sizi fedakarlığa iten durumlar içinde olabilirsiniz. Ayrıca bu dönemde içinde bulunduğunuz gruplarla ilgili konularda daha kararlı, aktif ve mücadeleci olmak durumundasınız.

AKREP BURCU: Bu hafta Jüpiter’in Başak burcuna ilerlemesi ile birlikte, gelecek beklentileriniz ve işle ilgili ümitleriniz açısından daha hareketli bir döneme girmektesiniz. Önümüzdeki bir yıl boyunca da gruplar, sosyal konular ve takım çalışmaları içinde daha aktif olabileceksiniz. Şimdi bu dönemde mesleki alana odaklanmak, mücadele içerisinde olmak gerekiyor. İşinizle ilgili konularda daha hassas ama aynı zamanda hırslı olabileceğiniz günlerdesiniz. Gruplar, takım çalışmaları yeni meşguliyetler ve zihinsel açıdan oldukça yoğun günler getirmekte.

YAY BURCU: Jüpiter’in Başak burcuna ilerlememesi önümüzdeki bir yıl boyunca kariyeriniz ve toplumdaki yeriniz açısından önemli fırsatlar getirmekte. Şimdi bugünlerde mesleki uğraşlar, sorumluklar artıyor. Satürn de burcunuza ilerleyince, sorumluluk almaktan çekinmeyeceksiniz. Mesleki konularda daha fit bir durumdasınız. Yine bu dönemde uzaklarla, yabancılarla ilgili gelişmeler sizi aktif kılıyor olabilir. İçerisinde medyanın, yabancıların olduğu işlerde çok daha girişken ve cesur davranabilirsiniz. Dikkat çekeceksiniz.

OĞLAK BURCU:  Bu dönemde Jüpiter’in burcunuzla uyumlu olan Başak burcuna ilerlemesi size daha umutlu, pozitif ve kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar getirmeye başlıyor. Önümüzdeki bir yıl boyunca uzaklarla ilgili konular, yabancılar aynı zaman medya ve kendini geliştirme imkanları artmakta. Eğitimle ilgili güzel fırsatlar edinebilirsiniz. Bugünlerde de bu konularda canlanma söz konusu . Ancak bu dönemde bazı kriz çıkaran durumlar, finansal konular ya da kimi zaman riskli durumlar bazı gerginliklere yol açabilir. Sabırlı olmaya devam etmelisiniz.

KOVA BURCU:  Bu hafta Mars’ın karşıt burcunuz Aslan’a ilerlemesi yakın ilişkilerinize, evlilik ve ortaklıklara daha dikkatli bakmanızı gerekli kılıyor. Eğer süregelen bazı anlaşmazlıklar varsa bu dönemde daha sert tepkilerle, kopartıcı enerjilerle karşılaşabilirsiniz. Ancak ortaklaşa alanda yeni fırsatlara, gelişmelere de açık durmak gerekiyor. Zira Jüpiter’in Başak burcuna ilerlemesi önümüzdeki bir yıl boyunca finansal işlerde, ortaklı konularda, eşinizden ya da ortağınızdan gelebilecek fırsatlara, mirasa ya da yatırımlara yönelik uğraşlara işaret etmekte.

BALIK BURCU: Jüpiter’in yeni konumu itibariyle sosyal hayatınız, kariyeriniz ve ilişkileriniz açısından son derece önemli adımlar ve ilerlemeler getirmekte. Önümüzdeki bir yıl boyunca terfiler, fırsatlar gündemde olacak. Nitekim bu günlerde de size yeni öneriler sunabilecek pek çok durum söz konusu. Aynı zamanda bu dönemde iş ve çalışma koşullarında sizi çok daha yoğun biçimde meşgul edebilecek konular gündeme gelebilir. Altınızda çalışanlarla ya da organizasyonel konularla yakından ilgilenmeniz gerekebilir. İyi bir plan yapmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.