Haftalık Burç Yorumları 8 – 14 Haziran

12.260
Haftalık Burç Yorumları 8 – 14 Haziran

Ünlü astrologlardan derlediğimiz haftalık burç yorumlarınızı aşağıdaki görsellerden burcunuzu seçerek okuyabilirsiniz. 8 – 14 Haziran haftası burç yorumlarınızda, bu hafta içerisinde sizi bekleyen, fırsatlar, karşılaşabileceğiniz olumlu ya da olumsuz durumlar ve bu durumlar karşısında yapmanız gerekenleri bulabilirsiniz.

KOÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU
Heyecan ve canlılık içeren şartların içindesiniz.Dışadönük oldukça imkanlarınız var.Yakın çevrenizde konuşmalarınızda ve görüşmelerinizde yoğunlukla beraber hareketlilik geliyor.Fakat ikili durumlarla , tartışmalarla ve tezcanlılık da olabilir.Vermeniz gereken önemli kararlar var ise cuma gününden sonrasına bırakmanızda fayda var.Aşk hayatınızda ise artık çok daha şanslı ve oldukça pozitifsiniz.Hayattan aldığınız keyif ve zevklere açıksınız.Eğlence , tatil ve hobilerinizi yapmak için zaman uygunlaşmaya başlıyor.Bu hafta sizi harekete geçirecek görüşmeler yapabilirsiniz.

BOĞA HAFTALIK BURÇ YORUMU
Bu hafta kazançlarınızı ve işinizle ilgili konuları yenileyen imkanlarınız var.Kişisel yeteneklerinizi artık çekinmeden kullanabilirsiniz.Ticari olan konularda yeni seçenekler de ortaya çıkabilir.Fakat asıl önemli kararları cuma gününden sonra sonuçlandırmanız daha doğru olabilir.Gençlerle ilgili konular ve görüşmeleriniz maddiyatınız üzerinde fazlaca etkili olabilir.Ailenize , evinize ait konularda pozitif gelişmeler olabilir.Evinizde mutluluk ve eğlence getiren imkanlar var.Kazançlarınız toprak veya gayrimenkul ile ilgili olabilir.Asıl önemlisi harcamalarınızın artışa geçmesi..

İKİZLER HAFTALIK BURÇ YORUMU
Güneş bu dönemde burcunuzda ilerlerken size odaklı olma hızlı ilerleme ve kendine güven getirmeye devam ediyor.Kendinize güvenerek daha etkin olabilirsiniz.Yeni adımlar atma isteği içindesiniz.. Fakat aceleci ve ya öfkeli davranmamaya dikkat edin.Mars bu dönemde sizi oldukça kavgacı , tartışmacı bir hale sokabilir.Vereceğiniz önemli kararlarınız var ise cuma gününden sonra vermeniz sizin için daha faydalı olacaktır.Yakın zamanda çevrenizde eğlence, kutlama gibi konular dikkatinizi çekebilir.Görüşmelerinizde ve ya kısa yolculuklarınızda uyumu kolay sağlayacaksınız.

YENGEÇ HAFTALIK BURÇ YORUMU
Huzursuz edecek durumlar , elinizde olmayan sebeplerden endişeler yaşamanız söz konusu oluyor hala.Zihninizde pozitif kalmak için çaba göstermeniz gerekiyor.Bazen ikili durumlar, kardeşlerinizle ilgili konular , arkanızdan çevrilen dedikodular ve gizli kalmış durumlar yüzünden oldukça çok gerilebiliyorsunuz.Herşeyi biraz akışına bırakarak endişelerinizden uzaklaşmalısınız.Yeteneklerinizi kazanca çevirebileceğiniz bir haftadasınız.Gelirinizi arttırarak güzel şeylere daha çok para harcayabileceğiniz durumlar olası.

ASLAN HAFTALIK BURÇ YORUMU
Sosyal çevreniz, arkadaşlarınız , içinde bulunduğunuz gruplar hayatınıza canlılık getirmeye bu haftada devam ediyor.Geleceğe dair beklentilerinize odaklanabilirsiniz.Ya da yeni planlar içine dahil olup eğlenebilirsiniz.Jüpiter size şans getiriyor ve ilerleme olanaklarını da sunuyor önünüze.Venüs ise mutlu eden gelişmeler, aşkta ve arkadaşlıklarınızda mutlu edecek tecrübeler sunuyor burcunuzda ilerliyorken.Hayatın güzel taraflarına odaklanarak çok güzel bir hafta geçirebilirsiniz.Böylece niyetlerinizin gerçekleşmesinide kolaylaştırmış olursunuz.Fakat sosyal çevrenizde tartışmalardan uzak durmaya özen gösterin.

BAŞAK HAFTALIK BURÇ YORUMU
Hedefleriniz ve mesleki konularınız kritik bir süreçten geçiyor.Kariyer ve statü alanınızdan bir çok gezegen geçmekte.Eğer hazır iseniz, dikkat çekip başarılı olmakta zorlanmazsınız.Bu hafta sizin için test haftası gibi.Çatışmalara ve düşmanlıklara dikkat edin.Bazen ikili durumlar yaşayabilirsiniz.Vereceğiniz önemli kararlar için cuma gününden sonrayı bekleyin.Daha elverişli koşullar ortaya çıkacak.Aşkta ve arkadaşlıklarınızda bu hafta zorlanmalar yaşayabilirsiniz.Çevrenizdekilerden kaynaklanan nedenlerden dolayı kontrolsüz durumların içinde kalabilirsiniz.

TERAZİ HAFTALIK BURÇ YORUMU
Uzaktakilerle ilgili gelişmeler ve eğitim hayatınızı ilgilendirecek canlanmalar dikkat çekiyor bu hafta.Güneş artık daha uyumlu bir açıda olduğundan sizde daha hevesli ve öğrenmeye açık olduğunuz koşullar içine giriyorsunuz.Başkalarından alacağınız görüşler ile daha rahatlayabilirsiniz.Yolculuklar ve inançlarınız açısından değişken bir dönemdesiniz.Fakat zihinsel konularda bazı tartışmalar içine girebilirsiniz.Tüm bunlara rağmen bu hafta arkadaşlıklar, aşk hayatınız ve kutlamalar açısından oldukça güzel beklentileriniz var.

AKREP HAFTALIK BURÇ YORUMU
Bu hafta endişeler, maddi durumlar ve zaman zaman huzurunuzu kaçıran koşullar söz konusu olabilir.Size gelecek haberler , görüşmeler ve ya evraklar ile ilgili konulardan dolayı huzursuzluk içinde hissedebilirsiniz.Zihninizi rahatlatmaya çalışmalısınız.Bu hafta finansal açıdan eşinizin ve ya ortağınızın durumu ile ilgili gelişmeler ve kriz çıkaran durumlar gündeme gelebilir.Fakat herşeye rağmen yeni destekler ve ilerleme şansları bulabileceksiniz.

YAY HAFTALIK BURÇ YORUMU
Değerlendirmeler önemli değişiklikler ve sonuçlar içerisindesiniz bu hafta.Uzun zamandır süregelen koşulların yavaşça değiştiğini farkediyorsunuz.Yeniden planlar yapma ihtiyacınız var.Önemli teklifler, görüşmeler ve anlaşmalarınız söz konusu olabilir.Fakat evlilik ve ortaklıklı işler açısında daha dikkatli olmanız gerekiyor.Bazen görüş farklılıkları ve kopmalar yaşayabilirsiniz.Bütün bunlara rağmen eğlenceli konularda ve aşkta çok güzel gelişmeler yaşanabilir.Uzaklarla ilgili gelişmeler, medyaya, eğitime, yolculuklara ait koşullar sizi fazlasıyla desteklemekte. Eskiye göre daha mutlu ve keyiflisiniz bu hafta.

OĞLAK HAFTALIK BURÇ YORUMU
Tamamlamanız gereken işleriniz, zaman alan uğraşlarınız ve sağlığınızı ilgilendiren durumlara dikkat etmeniz gerekiyor.Yorucu koşullar altında olabilirsiniz.Bazen değişiklikler sizi çok yorabiliyor ve ikili durumlar yaşayabiliyorsunuz.Akış içinde kalmaya devam etmelisiniz.Cuma gününden sonra daha da netleşecek durumlar var.Sürmekte olan işlerinizi daha iyi sonuçlandırabilirsiniz.Maddi konularınızla ilgilenebilir ve başkalarından destek bulabileceğiniz bir haftadasınız.Borç alacak işlerinizde daha olumlu şartların içine giriyorsunuz.

KOVA HAFTALIK BURÇ YORUMU
Yaratıcılık ,enerji ve heves getiren durumlar doğuyor bu hafta.Kendinizi daha neşeli, canlı ve özgür hissedebilirsiniz.Hobileriniz ve eğlenceli uğraşılara vakit harcayabilirsiniz.Hayatın güzel yanlarınla ilgilenebilirsiniz.Aşk hayatınızda da canlılıklar başlıyor.Fakat bazen gereksiz sürtüşmelere girmemelisiniz.Kendinizi ön plana çıkarma yönünde daha istekli bir dönemdesiniz.İlişkilerinizde , yakın arkadaşlıklarınızda ve evlilikte pozitif rüzgar esiyor.Zevklere açık olduğunuz gibi sevgi ilişkilerinde de çok daha olumlu bakış açısıyla bakmaya başlıyorsunuz..

BALIK HAFTALIK BURÇ YORUMU
Bu dönemde ev ve ailevi işler, toprağa ve yerleşime ait değişiklikler, kimi zaman çift durumlar dikkat çekmekte. Enerjinizin büyük bir kısmını evle ilgili konulara odaklayabilirsiniz. Durum böyle olunca, işinizle ilgili konularda bazı stresler görülebilir. Ayrıca evde sizi fiziksel açıdan yorabilecek ya da bazen güvenliğinizi ilgilendiren durumlar da ortaya çıkabilir. Bu dönemde iş ortamında daha çok eğlence, hareketlendiren gelişmeler yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda karşı cinsiniz sizi bu konular da iş hayatında destekleyici olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.