Huzur Dolu Teras ve Bahçe Salıncakları

2.139
Huzur Dolu Teras ve Bahçe Salıncakları

Yaz ayları bütün güzelliği ile yaklaşırken bahçe ve teras keyiflerine start vermenin tam zamanı. Sıcak yaz günlerinde bahçede keyif yapmanın en neşeli yolu ise teras ve bahçe salıncağı. Her yaştan insanın moralini yerine getirecek ve eğlendirecek bahçe ve teras salıncağı fikirleri ile fazla para harcamadan el emeği göz nuru bir proje yaratmanın keyfini siz de çıkarabilirsiniz.

Eskiyen Mobilyalarınız Oyuncağa Çevirin

Kendi bahçe salıncağınızı yapmak için paralar harcayarak malzemeler almanıza gerek olmayacak. Eskiyen bir yatak başlığına ekleyeceğiniz suntalar yardımı ve eski minderlerinizi kullanarak oldukça estetik ve kullanışlı bir bahçe salıncağı yapabilirsiniz. Sağlam halatlar yardımı ile terasınıza veya bahçenize asarak serin yaz akşamlarının tadını sevdikleriniz ile çıkarabilirsiniz.

Kapılardan Salıncak Yapın

Garajda ya da ambarda duran eski bir kapıyı kullanarak güzel bir teras salıncağı yapmak ister miydiniz? Bunun için yalnızca kapıya tahtalarla destek ve eklemeler yapmanız yeterli. Zımpara ve boya işlemlerinin ardından renkli minderler yerleştireceğiniz salıncak terasınızın en sevdiğiniz köşesi haline gelecek. Ellerinizle yaptığınız teras salıncağınızın maliyeti de neredeyse sıfır. Bu kadar basit yöntemler ve malzemeler ile yapacağınız projeler hayatınıza küçük mutluluklar ekleyecek. Sevdiklerinizle paylaştığınız anların keyfini ve neşesini sonuna kadar hissetmek huzurla yaşamanıza yardımcı olacak. Beğendiğiniz bir salıncak projesini uygulayarak siz de hayatınıza güzellik katmayı unutmayın.

Teras ve Bahçe Salıncakları

 

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.