Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2018 Bahar Yorumu

22.03.2018
6.119
İkizler Burcu 2018 Bahar Yorumu

İKİZLER Burcu 21 Mart – 21 Haziran 2018 ilkbahar aylarında geçmişin gölgesinden kurtuluyorsun. Kendinle birlikte hayatının yenilendiği bir döneme giriyorsun. Yaşadığın cesurca yüzleşmeler farkındalığını artırıyor. Özel hayatında ve sosyal çevrende sana olumsuzluk yaratan etkilerden uzaklaşıyorsun. Hayatına yeni bir yön verme çabası başarıyla sonuçlanıyor. Sana sorun yaratan bir sağlık probleminde iyileşme sağlanıyor. Aşk hayatında seçim yapmak zorunda kalabilirsin. Bu aylarda önemli deneyimler seni bekliyor sevgili İkizler Burcu.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Nisan 2018 Koç Yeniayı etkileri ile sevdiklerinle sevmediklerinin ayrımını yapıyorsun. Yaşamla olan mücadelende kararlılık göstereceksin. 30 Nisan 2018 Akrep Dolunayı etkileri ile bazı konularda test edildiğin düşüncesine kapılabilirsin. Kendini akışa bırakmalısın. 15 Mayıs 2018 Boğa Yeniayı etkileri üst düzey insanlarla çıkar çatışmalarında yer alabilirsin. Parasal alanda önemli atılımlar söz konusu. 29 Mayıs 2018 Yay Dolunayı zamanı özel hayatında yaşanan gel-gitler alman gereken riskleri beraberinde getiriyor. Ya tamam ya devam diyebilirsin. 13 Haziran 2018 İkizler Yeniayı etkileri ile çevrendeki değişimlere dikkat kesiliyorsun. Uyum sağlayamadığın durumlar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu İlkbahar 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2018 ilkbahar ayları ile birlikte değişime hazır olmalı. İlişkinde yeni deneyimler edineceksin. Almak istemediğin bazı sorumluluklarla ilgili kendini baskı altına alınmış hissedebilirsin. Ancak yaşam senin ve kimseye bu konuda taviz vermemen gerekiyor. Çıkacağın seyahatler özel hayatını ve duygularını olumlu şekilde etkiliyor. Bazı günler karşına çıkan geçmişin duygusal kararlarının yönünü değiştirebilecek nitelikte. Ailenden birinin senin aşk hayatına yön vermek istemesi ile ipleri koparabilirsin. Bu aylarda olaylardan kaçmak yerine üzerine giderek kökten çözüme gidebilir, son sözü söyleyebilirsin.

İkizler Burcu İlkbahar 2018 Aile ve İlişkiler

İkizler Burcu 2018 ilkbahar aylarında aile ve ilişkilerini genişleterek değiştirme yoluna gidiyorsun. Bahar aylarının belli zamanlarında ortaya çıkan sıkıntılar olabilir. İlişkilerine verdiğin değerle olumsuz etkilerden kolayca sıyrılıyorsun. Aile arasında iletişim kopuklukları seni en fazla zorlayan şey oluyor. Bireylerin tartışmaktan kaçması, kısa kesmesi ya da darılması ile bazı sorunlar sürekli rafa kalkıyor. Aranın bozuk olduğu bir dostunla barışıyorsun. Bu aylarda harcamalarını kontrol altına alırsan iyi olur. Sürekli senden giden harcamalar konusunda uyanık olmalısın.

İkizler Burcu İlkbahar 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı 2018 ilkbaharında bademcik, üst solunum yolları gibi rahatsızlıklara açık görünüyor. Mücadele içinde olduğun bir rahatsızlığın varsa ihmal etmemelisin. Gireceği ortamlarda yiyip içtiklerin de sağlığın için son derece önemli. Hızlı ve heyecanlı hareket etmekten kaynaklı ufak tefek kazalar yaşayabilirsin. Bu aylarda özel hayatında partnerinin isteğiyle sportif faaliyetlere yönelebilirsin.