Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

19.09.2018
12.532
İkizler Burcu 2018 Sonbahar Yorumu

İKİZLER Burcu 21 Eylül – 21 Kasım 2018 Sonbahar aylarında odak noktan evin oluyor. Aile içi masrafların arttığı bir süreç. Para yetiştirmekte zorlanabilir ve endişe duyabilirsin. Aşırı harcamalar yapma. Yanı sıra kazancını aşırı şekilde tutmamaya çalış. Dengelemek senin elinde sevgili İkizler Burcu. Aşk hayatında ve yeni başlangıçlar konusunda çok seçicisin. İletişim ve ilişkilerde denge, düzen ve huzuru yaşayıp yaşatacaksın. Geçmişe çok takılmıyor, birlikteliğinin bu yönde etkilenmesine izin vermiyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri ile enerji alanın dengeleniyor. Duygu ve düşüncelerin konusunda hayata sımsıkı tutunup bağlanıyorsun. 9 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileriyle endişe ettiğin maddi konular çözüme ulaşıyor. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri sonlandırılması gereken birlikteliklerin yolunu açıyor. Hemen ardından gelecek başlangıçlarda tutku ve duygu ön planda oluyor. 7 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile eski eş, partner ya da sevgili tekrar kapını çalabilir. Ama sen asla kabul etmeyeceksin.

İkizler Burcu 2018 Sonbahar Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2018 Sonbahar aylarında hırsa kapılmıyor. Geçmişteki gibi öfkeli davranışlara sahip değilsin. Nişanlıysan evlenebilirsin. Bir birlikteliğin varsa ciddi kararlar alabilirsin. Dürtüsel davranışlardan uzaksın. Net kararlar alıyor, hayata karşı duruşunu belirliyorsun. Bu süreçte davranışlarına ve düşüncelerine karşı oldukça özenlisin. Kalbin boşsa başlaman olası bir ilişkiye adım atabilir, uzun vadede mutlu olabilirsin.

İkizler Burcu 2018 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

İkizler Burcu 2018 Sonbahar aylarında aile ve ilişkilerini düzene sokuyorsun. Çevre ile olan iletişiminde dikkatlisin. Onların gözündeki değerinin arttığını hissedeceksin. İlişkilerinin çıkmaza girmemesi adına kontrollü şekilde hareket ediyor, huzur buluyorsun. Yanlış anlaşılmalara müsaade edecek konuşmaların içine dahil olmayacaksın. İletişim, arkadaşlık alanındaki trafik yoğunluğu artıyor. Sen daha çok susuyor ve iyi bir dinleyici pozisyonunda yer alıyorsun.

İkizler Burcu 2018 Sonbahar Sağlık Yorumu

İkizler Burcu sağlığı 2018 Sonbahar döneminde çoğunlukla yerinde görünüyor. Mide yanması ve bu türden rahatsızlıklara açıksın. Ruh sağlığını koruyacak önlemler alıyorsun. Hayatını büyük oranda düzene oturtacak, bol bol olumlama yapıyorsun.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.