Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2019 Bahar Yorumu

11.03.2019
26.022

Aile hayatınla ilgili konuların bu süreçte çok fazla gündeme geleceğini söyleyebiliriz. Zaman zaman yaşanacak kaoslara hazır olmalısın.

İkizler Burcu 2019 Bahar Yorumu

İKİZLER Burcu 21 Mart 2019 – 21 Haziran 2019 bahar aylarında iş ve kariyer hayatında önemli dönüşümler yaşayacaksın. Aile hayatınla ilgili konuların bu süreçte çok fazla gündeme geleceğini söyleyebiliriz. Zaman zaman yaşanacak kaoslara hazır olmalısın. Bu dönemde ağzından çıkan sözlere dikkat edersen sorunları çok daha kolay çözebilirsin. Nisan ayının ortalarında özel hayatında yenilikler oluşuyor. Yalnızsan yeni bir hayat arkadaşı getirebilir, birlikteliğin varsa evlenme kararı alabilirsin. Yine bu zaman içinde eğitim hayatın ve iş görüşmelerin önem arz ediyor. Dikkat dağınıklığı sebebiyle okuduğunu anlamakta zorlanabilirsin. Kendini ifade ederken farklı yollara başvurman yanlış anlamalara sebep olabilir.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

5 Nisan 2019 Koç Burcunda Yeniay etkileri ile ev alabilirsin, uzun yıllardan beri hayalini kurduğun şeye sahip olabilirsin. 19 Nisan 2019 Terazi Burcunda Dolunay etkileri seni kandırılmalara müsait hale getiriyor, dikkat! 05 Mayıs 2019 Boğa Burcunda Yeniay etkileri ile yanılgılardan elde edeceğin önemli derslere sahip oluyorsun. 19 Mayıs 2019 Akrep Burcunda Dolunay etkileri önemli başlangıçlara kapı açıyor. 17 Haziran 2019 Yay Burcunda Dolunay etkileri ile yarım kalan hedeflerine yöneleceksin. Geçmişte kalan bazı projelere farklı şekilde yeniden yön verebilirsin.

İkizler Burcu 2019 Bahar Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı 2019 bahar aylarında yeni ve özel başlangıçlara açık görünüyor. İlişkilerde söz, nişan, evlilik temalı konular gündemde olacak. Arka planda yaşanan ailevi meseleler özel hayatını fazlasıyla etkiliyor. Bu da senin bazen öfkeli agresif tavırlar sergilemene neden olabiliyor. İmajını sarsmamak ve enerjiyi olumsuza dönüştürmemek adına sakin kalmaya çalışmalısın. Bu dönem ne yaşanırsa yaşansın ilişki ve evliliklerde sağlam bir ilerleyiş var. Yalnızsan hayatına senin için özel, gelecek vaat eden birini sokabilirsin. Bu aylar aşk anlamında seni fazlasıyla destekliyor.

İkizler Burcu 2019 Bahar Aile ve İlişkiler Yorumu

İkizler Burcu 2019 bahar aylarında aile ve ilişkilerinde farklı bakış açılarına ulaşacaksın. Özellikle gelecek ve maddi konularda önemli restleşmeler yer alıyor. Bu açıdan biraz zorlanacaksın. Ruhsal ve psikolojik olarak yaşam alanından koparak uzaklaşmak isteyebilirsin. Kendini olduğun yere ait değilmiş gibi hissetmen olası görünüyor. Belli bir birikimin varsa ev alabilir, evlenebilir, farklı bir şehre yerleşmeyi planlayabilirsin. Eğitim hayatına ayrıca önem vereceksin. Ama bu konuda sıkı çalışman gerekiyor. Çalışıyorsan işinde ilerliyor, kariyerini zirveye doğru taşıyorsun.

İkizler Burcu 2019 Bahar Sağlık Yorumu

İkizler Burcu sağlığı 2019 bahar döneminde ciddi sorunlar yaşamıyor. Durumun gayet iyi olacak. Ruhsal açıdan geçici olarak yıpranabilirsin. Şartlar ne olursa olsun sağlığını korumak adına gerekli önlemleri alacaksın. Bağışıklı sistemin ve bedenin çok güçlü. Kilo sorunu yaşayan ve bağımlılıkları olanlar için bunlara çözüm olabilecek çok iyi bir döneme giriliyor, mutlaka değerlendirilmeli.