İkizler Burcu 2019 Yaz Yorumu

İKİZLER Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda yoğunlaşıyorsun. İkili görüşmelerin ve sayahatler sıklaşıyor. Bu dönem ses getireceksin. Bazıları ile ego savaşları yaşayacaksın.

İkizler Burcu 2019 Yaz Yorumu

İKİZLER Burcu 2019 yaz aylarında aşk, iş ve ilişkiler konusunda yoğunlaşıyorsun. İkili görüşmelerin ve sayahatler sıklaşıyor. Bu dönem ses getireceksin. Bazıları ile ego savaşları yaşayacaksın. Hiç kafana takmadan işine bakmalı geçip gitmelisin. Sahip olduklarının ne kadaar değerli olduğunu fark ederek üzerine koymaya çalışacaksın. Üzerinde çalıştığın şeyleri daha fazla önemsiyorsun. Çevren genişliyor, arkadaşlıklarının bazılarına son verirken yenilerini edineceksin. Birlikteliğin varsa zirveye taşıyacaksın.

İkizler Burcu 21 Haziran – 23 Eylül 2019 tarihleri arasında iyi başlangıçlar yapıyorsun. Hayatının tüm alanlarını ayrı değerlendiriyor, ince hesaplar yaparak doğru adımlar atıyorsun. Emlak, alım, satım konularıyla daha fazla meşgul olacaksın. Ailenin fikrine çok fazla ihtiyaç duyarak her fırsatta onların fikrini alacaksın. Tüm bunların yanında çevrende dönen dolaplara dikkat etmeli, her şeyin farkında olmalısın.

İkizler Burcu 2019 Yaz aylarında aşk hayatını önemsiyor, ilerletmek için elinden geleni yapıyorsun. Sevgini ve ilgini partnerine verecek aynı şekilde karşılık bulacaksın. Ara sıra yaşanan gelgitlere çok takılmazsan yıpranmaz ve yıpratmazsın. Günlük hayat, iş ve diğer şeyler arasında aşka mutlaka zaman ayırıyorsun. Seni motive eden en önemli şey sevmek ve sevildiğini hissetmek oluyor. Kendini bu şekilde daha iyi hissederek tüm diğer şeylere daha iyi kanalize oluyorsun.

İkizler Burcu Temmuz, Agustos, Eylül 2019 aylarında gündeminde olan konular çok fazla değişmiyor. Üzerinde durduğun şeyleri geliştiriyorsun. Yapmayı düşündüğün birçok şeyi uygulayarak çoğundan başarı elde edeceksin. Çevrendeki bazı insanlarla yaşadığın problemlerin üzerinde durmuyorsun. İşlerinin yolunda gitmesinin en önemli sebeplerinden biri de bu oluyor. Kontrolü elden bırakmadığın sürece başarılı olacaksın. Sağlığın gayet iyi olacak. Sadece bilişimle çok fazla haşır neşirsin ve dinlenmeye yeterince zaman ayıramıyorsun.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.