İkizler Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

İkizler Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

27 Eylül 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak, duygularınızı olduğu gibi aktarmakta zorluk yaşayabilirsiniz. Sizi anlamadığını düşündüğünüz kişilerden de uzaklaşacaksınız. 21 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak, üstesinden gelemeyeceğiniz gereksiz sorumluluklar almak zorunda kalabilirsiniz. Kendinizi ilgilendirmeyen sorumlulukların dışına çıkmak bu aralar size iyi gelmeyecektir.

İkizler Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

14 Ekim 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Akrep burcunda geri hareketine başlayacak, aşk hayatınızda değiştirmek istediğiniz bazı konular olabilir ama bu konulara kendinizi kaptırıp gereksiz hırs yapmanın bir anlamı yok. İlişkiniz için ciddi kararlar almadan önce biraz daha düşünmek isteyeceksiniz ve partnerinize de bu durumu en uygun şekilde açıklayacaksınız. Eşinizle birlikte yeni bir yere taşınmanın planını yapabilirsiniz.

İkizler Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

25 Ekim 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Akrep burcunda ve tam Güneş’in kalbinde yer alacak, aile içerisinde yaşanan bir sorunu iletişim kabiliyetinizi kullanarak çözüme kavuşturacaksınız. 10 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak, çevrenizdeki ilişkileri baştan sona gözden geçirmek isteyebilirsiniz fakat dikkat etmeniz gereken bir nokta insanlar sizden bu yüzden uzaklaşabilir.

 

İkizler Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

4 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Merkür Terazi burcunda ilerleyecek, kariyeriniz için karşınıza oldukça güzel fırsatlar çıkacak bu durumun size gelmesini sağlayan kişi yakın bir arkadaşınız olabilir. 30 Kasım 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek yönetici gezegeniniz olan Merkür 1 Aralık 2020 tarihinde Yay burcuna geçiş yapacak, daha önceden almış olduğunuz bir kararı değiştirmek isteyebilirsiniz ama bunun için aceleci davranmamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.