Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2021 Sonbahar Yorumu

20.09.2021
4.600
İkizler Burcu 2021 Sonbahar Yorumu

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Hayatınız ile ilgili yeni kararlar alırken adım adım ve yavaş yavaş ilerlemeyi tercih edeceksiniz. Daha öncesinden gerçekleştirmek istediğiniz planları net bir şekilde uygulayabilirsiniz.

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Bugüne kadar farkında olmadığınız ya da kabul etmediğiniz durumlarla yüzleşmeniz olası. Kendinize yeni bir yol çizecek ve daha gerçekçi, sağlam planlar yapmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu 2021 Sonbahar Aşk Yorumu

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür Terazide geri gidiyor. İlişkisi olmayanlar eski sevgiliniz size geri dönmek isteyebilir. Fakat siz düşüncelerinizden emin olamayabilirsiniz. İlişkisi olanlar ise sevgilinizle aranızda yanlış anlaşılmalardan dolayı problemler ortaya çıkabilir.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İlişkinizdeki güven problemi, öfke kontrolü ve kıskançlık gibi durumlar artık geride kalıyor. Kendinizi net bir şekilde aktarabilecek ve istediğiniz hayatı yaşamak için karşı tarafa da ikna edebileceksiniz.

İkizler Burcu 2021 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

20 Ekim 2021 tarihinde Koç Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bu dönemde katılacak olduğunuz grup çalışmaları var ise buralarda ego çatışmalarının içerisinde kalabilirsiniz. Sosyalleşecek ve yeni insanlar tanımaya özen göstereceksiniz. Bir arkadaşınızla maddi nedenlerden dolayı problem ortaya çıkabilir.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ailenizle olan ilişkilerinize daha olumlu bakacak ve sorunları geride bırakmayı çalışacaksınız. Birlikte seyahate çıkabilir, yeni planlar çizmek isteyebilirsiniz. Aynı zamanda girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

İkizler Burcu 2021 Sonbahar İş ve Kariyer Yorumu

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep Burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Beklemediğiniz bir zamanda iş hayatınızda olumlu şekilde değişiklikler ile karşılaşabilirsiniz. Güzel bir projeye veya işe başlayabilir aynı zamanda görev değişikliği veya statü yükselmesi gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz.

9 Kasım 2021 tarihinde Mars Satürn’le kare açı yapacak. Kariyeriniz için ekstra fazla çaba sarf edebilir, yeni projelere adım atabilirsiniz. Kendinizi bu kadar çok sıkmamalı her ne kadar en iyisini isteseniz de dinlenmeye ve kendinize zaman ayırmaya özen göstermelisiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.