Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2021 Yaz Yorumu

15.06.2021
5.045
İkizler Burcu 2021 Yaz Yorumu

2 Temmuz 2021 tarihinde Mars Uranüs kare açı oluşturacak. Çıkacak olduğunuz seyahatler de ani plan değişiklikleri olabilir. Yakın çevrenizle aranızda çıkan tartışmalardan dolayı sert tepkiler verebilirsiniz. Fikir uyuşmazlığı yüzünden de zıtlaşabilirsiniz.

22 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Uranüs karşıt açı oluşturacak. İş arkadaşlarınızla aranızda sorun yaratabilecek görüş farklılıkları ortaya çıkabilir. İşyeri İle alakalı yeni yenilemeniz gereken konularda gündeminizde olacak.

İkizler Burcu 2021 Yaz Aşk Yorumu

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. İlişkinizde sorun yaratan konuların farkına varacaksınız. İlişkiniz ile ilgili bilinçaltınıza attığınız konular yavaş yavaş kendini göstermeye başlayabilir.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Uzun zamandan beri flörtleştiğiniz kişiyle ciddi ilişkiye adım atabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyle aranızda oluşan bağ sizi tatmin edecek.

20 Eylül 2021 Tarihinde Merkür ve Plüton kare açı oluşturacak. Partnerinize karşı sert konuşmamaya çalışmalısınız. Aksi takdirde ayrılıklar ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu 2021 Yaz Aile ve İlişkiler Yorumu

30 haziran 2021 tarihinde Mars Satürn Karşıt açı oluşturacak. Yakın çevrenizle aranızda çıkacak olan bazı sorunlar var. Bunları en kısa sürede çözmeye çalışacaksınız. Sizin hayatınızı durmadan eleştiren bir kişiyle ilişkinizi kesmek isteyebilirsiniz. Ailenizle aranızda sorun çıkarmaya çalışan kişiler varsa bunların farkına varabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz akrabalarınız varsa onların yanına gitme planı yapabilirsiniz.

İkizler Burcu 2021 Yaz İş ve Kariyer Yorumu

25 Haziran 2021 tarihinde neptün retro hareketine b aşlayacak. Kariyeriniz ile ilgili yeni planlamalar yapmak isteyeceksiniz. Kariyeriniz için kafanıza koyduğunuz durumlar için daha cesaretli olacaksınız.

1 Ağustos 2021 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Çalıştığınız yerde ki otorite figürleri ile aranızda anlaşmazlıklar çıkabilir.

16 Eylül 2021 tarihinde Venüs ve Satürn kare açı oluşturacak. İş arkadaşlarınızla aranızdaki iletişimi daha sıkı tutmaya çalışabilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.