Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

15.12.2020
5.667
İkizler Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

İkizler Burcu 2021 Ocak ayında enerjinizi hangi konulara yönlendirdiğiniz önemli olacak. Bu dönemde kendinize gösterecek olduğunuz özen sayesinde içerisinde bulunduğunuz ruhsal çöküşten kurtulabileceksiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde sizin karşıt burcunuzda Ay Tutulması gerçekleşecek bu tutulma aileniz içerisinden bir kişinin sağlık problemini açığa çıkarabilir.

Duygusal olarak gel git yaşayacağınız bir sene olacak bu yüzden ne isteyip istemediğiniz üzerine daha detaylı düşünmeye çalışmalısınız.

2021 yılında en çok sağlık problemleriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Jüpiter sizin kariyer alanınızı destekleyecek. Karşınıza yeni iş fırsatları çıkacak ve kendinize yeni bir yol çizmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

28 Ocak 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve özel hayatınıza gerekli özeni gösteremeyebilirsiniz. Kendinizi işinize kaptıracak ve bu yüzden çevrenizdeki insanlarla iletişiminizi yarım bırakacaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay, eşiniz ile vakit geçirmenizi kısıtlayacak olan etkenler ortaya çıkarabilir.

28 Mart 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve özel hayatınızı sorgulayabilirsiniz. Partnerinizin size daha çok ilgi vermesini isteyebilirsiniz.

11 Mayıs 2021 tarihinde Yeni Ay yaşanacak ve psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeyebilirsiniz bu yüzden partnerinizden destek görmek isteyebilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak, eşinizin veya sevgilinizin ailesiyle birlikte daha çok vakit geçirebilirsiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde yılın ilk Ay Tutulması yaşanacak ve özel hayatınız ile ilgili sizi önemli ölçüde değiştirecek olan önemli kararlar alabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve aşk hayatınızda bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Partneriniz sizi bu dönemde anlayamayabilir.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek bu Yeni Ay sizin eşiniz veya sevgiliniz ile birlikte çıkacak olduğunuz bir seyahati gerçekleştirebilirsiniz.

22 Ağustos 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sayesinde eşinizle birlikte daha çok vakit geçireceksiniz ve ileriye dönük güzel planlar yapabileceksiniz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçecek ve aşk hayatınızda daha rahat edeceksiniz özellikle daha öncesinden fedakarlık ettiğiniz konuların karşılığını alabileceksiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür son retroya girecek ve bu sizin aşk hayatınızda önemli gerilimleri ortaya çıkarabilir. O yüzden aradınızdaki iletişime biraz daha dikkat etmelisiniz.

6 Ekim 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve aşk hayatınızdaki konulara daha çok odaklanacaksınız. Özellikle çözemediğiniz konular varsa bunları kesin bir çözüme kavuşturabileceksiniz.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs sizin Aşk hayatınızı ön plana çıkaracak partneriniz aranızdaki iletişiminize daha çok dikkat edeceksiniz ve birlikte daha çok vakit geçireceksiniz.

4 Aralık 2021 tarihinde tam bir Güneş Tutulması gerçekleşecek duygusal anlamda bundan çok fazla etkilenebilirsiniz. Partnerinizin sizi anlamadığını düşünerekten sorunlar yaratabilirsiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak ve sizin aşk hayatınız için önemli dönüş noktaları ortaya çıkabilir. İlişkiniz adına alacak olduğunuz kararlar ve bu kararların arkasında durmaya çalışmalısınız.

İkizler Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer

14 Ocak 2021 tarihinde Uranüs kendi eksenine geri dönecek ortadaki sorunlar yavaş yavaş kalkmaya başlayacak. Siz de maddi anlamda rahat edebileceksiniz.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür ilk retro hareketine başlayacak ve daha önce çalışmış olduğunuz iş arkadaşlarınız varsa onlar da tekrar bir araya gelerek yeni bir iş projesi hakkında konuşabilirsiniz.

11 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Yeni Ay sizin seyahat planlarınızı ön plana çıkabilir. Yurtdışı ile ilgili bir iş görüşmeniz varsa bu konuda şans sizinle olacak.

20 Haziran 2021 tarihinde şans gezegeni olan Jüpiter retro hareketine başlayacak sizin kariyer alanınızda bazı olumsuzluklar ortaya çıkabilir. Yetiştirmeniz gereken bir iş varsa burada gecikme yaşayabilirsiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay ortaklaşa yaptığınız bir işi önemli ölçüde etkileyebilir. İş ortağınızın ödemesi gereken bir borç varsa bunu ödemeyebilir.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak kariyer alanında bazı yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmeli ve eksik bulduğunuz yönleriniz varsa bunları tamamlamaya çalışmalısınız.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür para ile ilgili konularınızı etkileyecek, madiyatınızı idare etmekte zorlandığınızı hissettiğiniz bir noktada çevrenizden destek göreceksiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve bu sizin işinizin gelişmesine yardımcı olacak. Satış pazarlama veya medya alanında bir iş yapıyorsanız buralarla ilgili yeni teklifler alabilir yeni öngörülere sahip olabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde kariyerinizi ve işinizi etkileyecek olan bir Dolunay gündemde olacak. Sizin için stresli şekilde olan çalışma düzeninizi değiştireceksiniz daha sakin bir çalışma disiplinine sahip olacaksınız.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek işyerinizde sizden gizlenen problemler varsa bu problemleri çok sonradan duyacaksınız.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter balık burcuna geçiş yapacak ve kariyerinizde hızlı bir şekilde ilerleye bileceğiniz yeni fırsatlar elde edebileceksiniz.

İkizler Burcu 2021 Sağlık

7 Ocak 2021 tarihinde sağlığınız ile ilgili bazı konularda mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz bu yüzden enerjinizi en iyi şekilde korumalısınız.

11 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Yeni Ay sizin sağlık ile ilgili problemlerinize dair çözüm yolu bulmanıza fırsat tanıyabilir.

4 Mart 2021 tarihinde Mars sizin burcunuza geçiş yapacak ve kendinizi her zamankinden daha yorgun hissedebilirsiniz. Bu yorgunluğu geride bırakmak için enerjinizi kısa sürede toparlama kararı alacaksınız.

27 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay sağlık ile ilgili konularınız ön plana çıkaracak. Plüton da geri hareketine başlayacağı için kendinizi çok fazla strese sokabilir ve baş ağrıları ile karşılaşabilirsiniz.

20 Mayıs 2021 tarihinde uzun süredir devam eden bir rahatsızlığınız varsa bununla ilgili önemli bir güzel gelişme yaşayacaksınız.

10 Haziran 2021 tarihinde yaşanacak olan Güneş Tutulması sizin burcunuzda gerçekleşecek ve Merkür retro hareketinde olduğu için sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz.

16 Ağustos 2021 tarihinde kendinizi daha iyi hissetmek için yeni bir aktivite bulabilir özellikle meditasyon gibi bir etkinliğe dahil olabilirsiniz.

İkizler burcu 2021 10 Eylül tarihinden itibaren kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Aynı zamanda size iyi gelmeyen besinlerden uzak durarak yeni bir diyete başlamak isteyebilirsiniz

23 Ekim 2021 tarihinde kendinizi daha çok enerjik hissedeceksiniz Mars gezegeni ile birlikte size cesaret gelecek ve sağlık konusunda ameliyat gibi bazı yenilikler yapacaksınız.

5 Kasım tarihinde sesi rahatsız eden sağlık problemlerinizi odaklanacaksınız ve bunlar için en iyi ne yapabilirim diye düşüneceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde dış görünüşünüz de bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Estetik operasyonu yaptırmak istiyorsanız biraz daha araştırma yapmanız iyi olacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.