Kadınlar Duysun

İkizler Burcu 2022 Yıllık Yorum

15.12.2021
4.807
İkizler Burcu 2022 Yıllık Yorum

Bu yıl oldukça hareketli bir döneme adım atıyorsunuz. Çok çalışacak ve kendinize vakit ayıramamaktan şikayet edebileceksiniz. Kariyerinizle ilgili hak ettiklerinizi almaya başlayacaksınız. Kazanılmış olan fırsatları yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Ocak ayında ortaklıklı işler ön plana çıkabilir. Venüs gerilemesinde kredi veya borç ödemeleriniz varsa bunları aksatabilir ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz.

Yönetici Gezegeni Etkileri

Merkür Retrosu: 14 Ocak -3 Şubat / 10 Mayıs – 2 Haziran /10 Eylül – 1 Ekim

Farklı kültürdeki insanlarla iletişim içerisinde olabilirsiniz. Hukuksal ve eğitim ile ilgili konular üzerine bazı problemler karşınıza çıkabilir. Yanınızda bulunması gereken evraklarınızı yedeklemeli, kontrol etmelisiniz. Zaman zaman geçmişte yaşamış olduğunuz olayları düşünebilir ve aldığınız kararları gözden geçirebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminize dikkat etmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Eski ilişkiler gündeme gelebilir, belli başlı kararsızlıklar içerisinde kendinizi bulabilirsiniz. Daha önceki yaşamış olduğunuz ilişkideki olayları düşünebilir, derin sorgulamalar içine girebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onların üzerine de düşünecek, problemleri çözmeye çalışacaksınız. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişiklikleri ertelemek zorunda kalabilirsiniz.

Tutulmaların Etkileri

  • 30 Nisan Parçalı Güneş Tutulması
  • 25 Ekim Parçalı Güneş Tutulması
  • 16 Mayıs Ay Tutulması
  • 8 Kasım Ay Tutulması

Yaşanacak olan tutulmalar iş hayatınızla ilgili ve sağlığınızla ilgili konuları ön plana çıkarabilir. Bu sene gerçekleşecek olan tutulmalar sayesinde kendi içinizde denge bulmaya çalışacaksınız. Verimli çalışmak ve işlerinize odaklanmak öncelikleriniz arasında yer alacak. Aynı zamanda dinlenmeye ve sağlığınıza özen göstermeye dikkat edeceksiniz. Bu dönem içerisinde farkındalığınız artabilir, huzursuz olduğunuz durumları sonlandırmak isteyebilirsiniz. İşinizden mutlu değilseniz bu işten ayrılma kararı alabilirsiniz. Birlikte çalıştığınız insanlarla aranızda ufak tefek problemler olabilir, bazı işten çıkışlar da söz konusu olabilir. İş yerinizde değişiklikler yapmak isteyecek ve kariyeriniz açısından da daha sağlam adımlar atmaya çalışacaksınız. Sağlığınız için beslenmenize dikkat edecek, yeni egzersizlere başlayacaksınız. Sizin için yeni bir dönem başlıyor, bu yüzden istekleriniz doğrultusunda hareket etmeye çalışacaksınız. Günlük hayat rutininizi düzene sokmak isteyeceksiniz. Bu dönem içerisinde başınıza gelebilecek olan ufak tefek kazalarla karşılaşabilirsiniz.

Kuzey Ay Düğümü Hareketleri

5 – 18 Şubat / 18 Mart – 11 Nisan / 1 – 19 Nisan / 4 – 12 Nisan / 27 Temmuz – 11 Ağustos

Kendi içinizde dönüşüme gidebilir ve farkındalığınızı artırabilirsiniz. Kendinize güvenmeyi ve gücünüzü fark etmeyi öncelik olarak belirleyeceksiniz. Kariyerinizle ilgili alacak olduğunuz kararlarda iç sesinizi dinlemeli, daha çok çalışmaya özen göstermelisiniz. Dinlenmeye ve iş hayatınız arasındaki isteklerinizde denge kurmaya çalışmasınız. Gruplar içerisine girebilir, yeni insanlar tanıyabilirsiniz. Bu kişilerden destek alabilirsiniz. Hayata karşı olan düşünce yapınızı gözden geçirecek ve görüşlerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Farklı kültürlere, inançlara ve yaşam biçimlerine daha da meraklı olabilirsiniz. Bilinçaltınızda yatan korkular var ise bunlar açığa çıkabilir. Sizden gizlenen konular karşınıza çıkacak, bunları açık bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Zaman zaman kendi içinize dönmek isteyebilir, kendinize zaman ayırmaya öncelik verebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.