İkizler Burcu 2023 Yıllık Yorum

İkizler Burcu 2023 Yıllık Yorum

Geleceğe dair planlar, grup çalışmaları, sosyal çevreniz ile alakalı konular olumlu bir şekilde etkilenmeye başlayacak. Diğer insanlarla birlikte işbirlikleri yaparken, kendinizi bu alanda oldukça şanslı hissedeceksiniz. Size faydası dokunan kişilerle tanışabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz. Kendinizi gelişmeye yardımcı olacak ve ufkunuzu açacak kişilerle de karşılaşacaksınız. Şans gezegeni Jüpiter, 16 Mayıs 2023’te 12. evinizde yer alacak. Biraz daha yavaşlamak dinlenmek ve kendinize zaman ayırmak, bu dönemde oldukça önemli. Kontrol dışında gelişen olaylar ufakta olabilir, bu yüzden zaman zaman canınız sıkabilir. Fakat bunların çözümünü bulacaksınız.

18 Haziran 2023 tarihinde burcunuzda Yeni Ay, 27 Kasım 2023 tarihinde burcunuzda Dolunay, 21 Mayıs – 20 Haziran 2023 tarihinde ise güneş burcunuza geçiş yapacak bu tarihler sizin için önemli olacak. Önünüzdeki yıllar boyunca dünya görüşünüz ve bakış açınız değişmeye başlayacak. Ciddi meseleleri tartışmaktan zevk alacak, gerçeğin peşine düşmek isteyeceksiniz vizyonunu genişleteceksiniz.

İkizler Burcu 2023 Aşk, Evlilik ve İlişkiler

Arkadaşlık ilişkileriniz ve aşk hayatınız açısından oldukça şanslı olacaksınız. Sosyal çevrenizden yana olumlu koşullar oluşmaya başlayabilir. Sizi daha çok anlayan ve yardımcı olan insanlarla birlikte olabilirsiniz. Grup çalışmaları, dernekler ve benzeri yerlere katılabilir, burada iyi arkadaşlıklar edinebilirsiniz. 16 Mayıs 2023 tarihinde Jüpiter, Boğa burcuna geçecek ve duygusal bir iyileşmeye şahit olacaksınız. Hareketli ilişkilerin bu dönemde size göre olmadığının farkına varabilir, biraz daha dingin bir hayat temposunu benimseyebilirsiniz.

İlişkinizin size fazlasıyla yarar sağladığını, huzur ve mutluluğa doğru yönelttiğini göreceksiniz. Bağımlılık ve korkular var ise bunu ikili ilişkilerle çözmeye çalışacaksınız. Yakın çevrenizle ilgili durumlar, 23 Temmuz 2023 tarihinden itibaren ortaya çıkmaya başlayabilir. Venüs bu tarihte retro hareketine başlayacak, ikili ilişkileriniz etkilenecek. İletişim yeteneklerinizi geliştirebilir, kendinizi net bir şekilde ifade etmenin yollarını arayabilirsiniz. Beklentileriniz, karşınızdaki insanlara aktarırken sıkıntı yaşamayacaksınız.

İkizler Burcu 2023 İş, Para ve Kariyer

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Bu dönemde iş hayatı kariyer ve sorumluluklarınızla ilgili olan 10. eviniz harekete geçecek. Önünüzdeki 3 yıl boyunca uzun vadeli hedeflerde ve işlerde başarılı olmaya çalışacak, bunlara odaklanacaksınız. Eğer sizin için doğru olan bir yolda ilerlemiş ve gerekli özveriyi göstermişseniz bunun karşılığını kat ve kat alacaksınız. Terfi alabilir, işinizde yükselebilir veya önemli pozisyonlara gelebilirsiniz.

Başarıya giden yolda ki deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bir konuma gelmek maddi anlamda sizi özgürleştirecektir. Ara ara iş hayatınızda engeller çıksa da bunları aşacak ve hızlandıracaksınız. İşiniz ve kariyerinizle ilgili sorumluluklar yüzünden zaman zaman yorulabilir, iç dünyanızı birazcık daha ihmal edebilirsiniz. Meslek hayatınızda yapmış olduğunuz yanlış seçimleri telafi etmenin fırsatını bulabileceksiniz. Yeteneklerinizi geliştirecek, bilgi birikiminizi artıracak ve hedefleriniz açısından yeni deneyimler kazanacaksınız. 2011 yılından beri Balık burcunda ilerleyen Neptün, iş hayatı ve başarı ile alakalı konularda önemli değişiklikleri ortaya çıkarabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.