Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ağustos 2018 Yorumu

25.07.2018
9.750
İkizler Burcu Ağustos 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu Ağustos 2018 tarihinde biraz farklı hissedeceksin. Kendinle ilgilendiğin kadar çevrenle de ilgilisin. Kalbinde yer eden birinden uzak kalacaksın. Bu ayrılık sana pek iyi gelmeyecek ama buna mecbursun. Biriktirdiğin güzel anıları yüreğinde saklıyorsun. Koşulsuz sevdiğin birinin seni aynı şekilde sevmediğini düşünüyorsun. Aile bağların güçlü ancak yaşanan bazı durumlarla birlikte eksikliğini hissedeceğin şeyler ortaya çıkıyor.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Ağustos 2018 Aslan Yeniayı ve Güneş Tutulması etkileri seni duygusallaştırıyor. Bunlar neden hep benim başıma geliyor diyebileceğin türden aslında çok da önemli olmayan şeyler yaşayabilirsin. Bu tarihte olanı biteni biraz abartıyorsun. 26 Ağustos 2018 Balık Dolunayı etkileri hayatına denge getiriyor. Çok istediğin bir şeye sahip oluyorsun.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Ağustos 2018’de inişli çıkışlı bir yol haritasına sahip. Gönülden bağlandığın biriyle ayrı kalıyorsun. Ama bu geçici bir zaman dilimi. Kendini çok fazla üzmemeye bak. Senin hayatından çıkmak o kadar da kolay değil. Evliysen eşinle aranda başkaları yüzünden geçici tartışmalar yaşayabilirsin. Birbirinize anlayışla yaklaştığınız sürece kimse sizi üzemez, bunu bilmelisin. Bekar İkizler Burcu Ağustos 2018 tarihinde keyifli ve eğlenceli zamanlar geçiriyorsun. Tatile çıkabilir, ya da tatili yaşam alanına getirebilirsin.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Aile ve İlişkiler

Ağustos 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde çoğunlukla rahat zamanlar geçiriyor. Aile içinde ve çevrende sevenin çok. Onların varlığı ile huzur buluyorsun. Özellikle annen veya baban bu dönemde daha fazla üzerine düşüyor. Sana olan bağlılığı tartışılmaz derecede büyük. Varsa kardeşlerinle arandaki iletişim artıyor ve birlikte plan yaparak kısa yolculuklara çıkıyorsunuz. Arkadaşlarının hepsi için aynı şeyi söyleyemeyiz. Seni fena halde kıskanan ve çekemeyenler var, uzak dur ve kafaya takılmayacak kadar önemsiz olduklarını bil.

İkizler Burcu Ağustos 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Ağustos 2018’de biraz zorlanabilir. Kısa süreli geçici sağlık sorunları yaşayabilirsin. Bazı süreçlerin devam etmeyeceğini düşünerek sabırlı olmakta fayda var. Ağustos’ta bağışıklık sistemine önem verirsen hasta olmayabilirsin. Ruhsal sağlığın da çok önemli. Ayrıca varsa kötü alışkanlıkları da bırakmak için son derece uygun bir zaman dilimi.