Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

01.08.2021
4.060

İkizler Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu; bu ay burcunuzu neler bekliyor? Bu ay dolunay ve yeniay ikizler burcunu nasıl etkileyecek? Aşk, aile, para, ilişkiler alanlarında ikizler burcu ağustos 2021 yorumu…

İkizler Burcu Ağustos 2021 Aylık Burç Yorumu

1 Ağustos 2021 tarihinde Güneş ve Satürn karşıt açı oluşturacak. Hukuksal işlemleriniz varsa buralarda sıkıntılarla karşılaşabilirsiniz. Size üstünlük taslamaya çalışan kişilerle aranızda problemler oluşacak. Otorite figürleriyle anlaşmazlıklarla da karşılaşabilirsiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Uranüs retro hareketine başlayacak. Duygusal anlamda verecek olduğunuz kararlar mevcut. Bilinçaltınızda yer eden konularla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeniay gerçekleşecek. İkili ilişkiler ile ilgili durumlar ön plana çıkıyor. Kardeşlerinizin kişisel sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Arkadaşlıklar anlamında yeni başlangıçlar ortada olacak.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay gerçekleşecek. Eğitim hayatınız devam ediyor ise olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Yapmış olduğunuz başvurular varsa bunlarla ilgili güzel geri dönüşler alacaksınız.

İkizler Burcu Ağustos 2021 Aşk Yorumu

16 Ağustos 2021 tarihinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınız ile ilgili yaşadığınız olumsuzluklar geride kalıyor. Partnerinizle geçmişte gelen sorunları teker teker konuşmak isteyeceksiniz.

20 Ağustos 2021 tarihinde Mars ve Uranüs üçgen açı oluşturacak. Birlikteliğiniz yoksa hiç tahmin etmediğiniz bir dönemde yeni bir ilişkiye başlayabilir ve kendinizi bu ilişkiye kaptırabilirsiniz. Partnerinizle daha hareketli ve heyecanlı bir ilişkiye doğru adım atacaksınız.

İkizler Burcu Ağustos 2021 Aile ve İlişkiler

11 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Başak burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte gelir düzeyinizi düşünebilir ve daha da arttırmak için çaba içerisine girebilirsiniz. Akrabalarınızla aranızda problemler varsa bu problemleri olabildiğince düşünmemeye çalışacaksınız. Yakın çevrenizle olan ilişkileriniz ön plana çıkıyor. Sevdiğiniz insanlarla daha çok zaman geçirecek ve birlikte yeni yerler gezmek için planlamalar yapacaksınız.

İkizler Burcu Ağustos 2021 Para ve Kariyer

30 Ağustos 2021 tarihinde Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda geçmişten gelen problemler var ise bu problemleri oturup konuşmak isteyebilirsiniz. Yapacak olduğunuz projelerde oldukça başarılı ve yaratıcı olacaksınız. Çevrenizdeki İnsanlarla iletişiminize biraz daha dikkat etmeli ve yapacak olduğunuz sözleşmeleri tekrar gözden geçirmelisiniz. Kariyerinizle ilgili sizi tedirgin eden konuları da gözden geçirmeniz sizin faydanıza olacaktır.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.