İkizler Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2017 Aşk Yorumu

İKİZLER Burcu aşk hayatı Aralık 2017 tarihinde ilişkisine önem veriyor. Tüm enerjini özel hayatına harcayacaksın. Mücadele etmen gereken konular ön plana çıkıyor. Bu ay gerçekleşecek olan Ay Tutulması ve Dolunay zamanları ilişkine belli oranda yön verebilir. Olumsuz düşünürken bir anda karar değiştirebilir veya tam tersi şekilde davranabilirsin. Ev, aile alanlarında hassas ve duygusal içerikli durumlar yer almakta. Acilen çözülmesi gereken bir meseleyle ilgilenmek zorunda kalabilirsin. Bu ay gideceğin yollar artıyor. Farklı davet ve organizasyona iştirak edebilirsin.

Aralık 2017’de İKİZLER Burcu aşk hayatında yeni gelişmeler var. Önceden tanıdığın ve bağını bir süreliğine kopardığın bir arkadaşınla tekrar görüşmen olası görünüyor. Sonrasında aranızda farklı duygusal etkileşimler yaşanabilir. Eğer bekarsan yeni bir aşk içine girebilirsin. Bunu ne derece istediğini sorguluyor ve bazı tereddütler nedeniyle karar veremiyorsun. Evliliklerde her şey yolunda görünüyor. Ancak alttan alttan ilerleyen ve konuşulmayan bir güven problemi ilerleyen zamanlarda patlak verebilir.

İKİZLER Burcu aşk hayatı 2017 Aralık ayında bağlantılarına biraz daha dikkat etmeli. Akraba, çevre ve arkadaşlarla olan bazı diyaloglar ortalığı karıştırabilir. Bu durum direk özel hayatına yansıyor. Sen bu ay her şeyi iyileştirmeye çalıştıkça daha kötü oluyor gibi gelse de, yakın zamanda içine girdiğin kaostan tümüyle kurtuluyorsun. Beklemediğin şeyler olduğunda tepki vermeden önceden düşünüp sebeplerini araştırmalısın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.