İkizler Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2021 Burç Yorumu

16 Aralık 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Sizin kontrolünüz dışında gerçekleşen olaylar gün içerisinde sizi biraz zorlayabilir. Değiştirmek istediğiniz yönler var ise bunlara odaklanmaya çalışacaksınız. Hayata karşı bakış açınızı değiştirebileceğinizi olayla karşılaşabilirsiniz. Gerçekleri görmeye başlayacak ve kendinizi yönlendirmeye çalışacaksınız.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda yeni bir döneme adım atabilirsiniz. Şehir değişikliği veya ülke değişikliği gerektiren projelere de dahil olmak isteyebilirsiniz. Çalıştığınız yerde yaptığınız işleri onaylatacak, farklı pozisyonlarda da yer almaya çalışacaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Aralık 2021 tarihinde Yay burcuna Yeni Ay ve Güneş Tutulması gerçekleşecek. Yeni bir i̇lişkiye veya ortaklığa adım atmak isteyebilirsiniz, mevcut olan ilişkinizi güçlendirmek için de yeni oluşumlar deneyeceksiniz. Evlilik ya da nişan gibi ciddiyet gerektiren durumları düşünebilir ve partnerinizle buna dair konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde İkizler burcuna Dolunay gerçekleşecek. Olumsuz olaylara pozitif bir şekilde yaklaşmanın yolunu bulabileceksiniz. Yeni bir ilişkiye başlayabilir veya sizin için iyi olacağını hissettiğiniz bir eğitme dahil olabilirsiniz. Girecek olduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekerek ilgi odağı olmayı başarabileceksiniz.

İkizler Burcu Aralık 2021 Aşk Yorumu

8 Aralık 2021 tarihinde Venüs ve Plüton birleşiyor. İkili ilişkilerde güven problemleri yaşıyorsanız bunları aşabilmenin yollarını arayabilirsiniz. Duygularınızı saklamayacak, özellikle gereksiz sinir ve öfkeden arınmaya çalışacaksınız.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkilerde daha çok hareketli olabilir ve partnerinizle birlikte yeni seyahat planlamaları gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişkiye başlamak isteyecek ve geçmişte kalmış bir ilişkinin olumsuzluklarını üzerinizden atmaya özen göstereceksiniz.

İkizler Burcu Aralık 2021 Aile ve İlişkiler

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcunda geri gitmeye başlayacak. Ailenizle birlikte ortak finansal konulara odaklanabilir, farklı yatırımları değerlendirebilirsiniz. Alacak olduğunuz borç veya kredi gibi durumlar var ise anne veya babanızla bu durumları konuşmak isteyebilirsiniz. Ailenize daha çok vakit geçirecek ve boş zamanlarınızda onların sorunlarıyla ilgilenmek isteyeceksiniz. Arkadaş çevrenizle birlikte yapacak olduğunuz etkinlikler sayesinde kendinizi rahatlamış hissedebilirsiniz.

İkizler Burcu Aralık 2021 Para ve Kariyer

1 Aralık 2021 tarihinde Neptün düzelecek. İş hayatınızdaki olumsuzlukları geride bırakmaya çalışacak, daha idealist ve kariyerinize odaklanacağınız bir döneme adım atacaksınız. Ayaklarınızın yere daha sağlam basması için çalışmalar gerçekleştirebilirsiniz.

13 Aralık 2021 tarihinde Merkür Oğlak burcuna geçiş yapacak. Para ile ilgili konular ön plana çıkabilir. Bütçe hesaplaması yapmalı ve birikimlerinizi buna göre yönlendirmeye özen göstermelisiniz. Yatırım odaklı düşündüğünüz konuları da en iyi şekilde yönetmeyi özen göstereceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.