İkizler Burcu Aralık 2022 Yorumu

İkizler Burcu Aralık 2022 Yorumu

29 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Ödemelerinizde zorlandığınız durumlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Vergi, borç ve sigorta gibi durumlarınızı mümkün olduğunca halletmeye çalışacaksınız. Gecikmiş olan ödemeleri halledecek, kendinizi daha rahat hissedeceksiniz. Yeni bir dönem sizinle olacak ve hayat enerjiniz giderek yükselecek. Yapılması gereken planlar varsa bunların üzerine düşünmek isteyeceksiniz. Duygusal olarak kendinizi daha da iyileştirme yoluda ilerleyeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Aralık 2022 İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek. Hayatınızla ilgili ani kararlar alabilirsiniz. Beklenmedik öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Duygusal tepkilerden uzak durmalı, kendinizi daha sakin bir şekilde ifade etmelisiniz. Hayatınızda olumsuz giden durumlar varsa da bunlar hakkında aceleci davranmayın.

23 Aralık 2022 tarihinde Oğlak burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İç dünyanızda halletmeniz gereken durumları mümkün olduğuna en iyi şekilde halletmeye çalışacaksınız. Terapi ve yardım almak isteyeceksiniz. Kendinizi geliştirmek için elinizden geldiğince çaba sarf edeceksiniz. Duygusal olarak sizi zorlayan durumları aşacaksınız..

İkizler Burcu Aralık 2022 Aşk Yorumu

22 Aralık 2022 tarihinde Güneş, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda sizi zorlayan durumlar varsa bunları çözmek isteyeceksiniz. Duygusal anlamda sizi rahatlatacak olan bazı durumlarla karşılaşacaksınız. Yeni bir aşk hayatına açılmak için kendinizi oldukça hazır hissedeceksiniz.

23 Aralık 2022 tarihinde Kiron, Koç burcunda ileri hareketine başlayacak. İlişkiniz yok ise bu dönemde bazı ilişkilere başlamanız söz konusu olacak. Kendinizi karşı tarafa ifade ederken, kendinize oldukça güveneceksiniz. Ruhsal anlamda partneriniz ile yeni bir döneme başlayacaksınız. Maddi anlamda bazı zorlanmalar varsa bunları da birlikte halletmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Aralık 2022 Aile ve İlişkiler

10 Aralık 2022 tarihinde Venüs, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde alacak verecek davası varsa onları halledin. Yakınlarınızı olumsuz etkileyen durumları sakin bir şekilde konuşacaksınız. Parayla ilgili sıkıntı yaşadığınız durumları aileniz ve yakın çevrenizle aşmak isteyeceksiniz.

20 Aralık 2022 tarihinde Jüpiter, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni bir çevreye adım atabilir, yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu kişiler sayesinde hayatınızda olumlu değişiklikler söz konusu olabilir. Özel hayatınızda değiştirmeniz gereken durumları anne veya babanızla oturup konuşmak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Aralık 2022 Para ve Kariyer

4 Aralık 2022 tarihinde Neptün düzelecek. İş ve kariyeriniz ile ilgili güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir. İdeallerinizden vazgeçmeyeceksiniz. Kontrolünüz dışında gerçekleşen maddi kayıplar varsa bunları yerine koymaya çalışacaksınız. Maddi anlamda sizi strese sokan durumları rahatlatmaya çalışacaksınız.

7 Aralık 2022 tarihinde Merkür, Oğlak burcuna geçiş yapacak. Ortaklaşa yapılan işlerde bazı gecikmeler söz konusu olacak. Parayla ilgili durumları yeniden planlayacak, hesaplarınızı gözden geçireceksiniz. Alacak olduğunuz paralar varsa bunları temin edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.