İkizler Burcu Bahar Yorumu

İkizler Burcu Bahar Yorumu

İkizler burcu, 2016 yılı bahar aylarında özellikle iş ve kariyer konumunda oldukça şanslı. İkizler için bu bahar, kazanımlarını iyi değerlendirmeleri gereken önemli bir dönem. Yeni başlangıçlara ve fikirlere oldukça önem verecek olan ikizler burcu, baharla birlikte tüm olumsuzlukları geride bırakıyor.

İkizler burcu Mart 2016’da başlarında, hayatındaki oluşumları gözden geçirecek. Geçmişte yaşanmış olan ve dengenizi bozabilecek tüm olumsuzlukları arkanızda bırakmaya niyetlisiniz. Bununla birlikte Mart ayı güzel gelişmelerle karşınıza çıkıyor. Özel hayatınızın arka planda kaldığı bu dönemde, ailenizin desteğini fazlasıyla hissediyorsunuz. Baharla birlikte gelen yeni teklifleri ve şansları değerlendiriyorsunuz.

İş sahibi olan yaylar işlerini büyütürken, işsiz olan yaylar kariyer yapma fırsatı yakalıyor. Bu süreçte kendinizi tamamen çalışma hayatınıza adamanız söz konusu. Mart ayı biterken bazı sonlanmalarla birlikte yeni başlangıçlar da gündemde.

İkizler burcu Nisan 2016’da iş ortaklıkları ve parasal konularla meşgul. Uzun zamandır beklediğiniz fırsatı Nisan ayı içerisinde buluyorsunuz. Ancak bu ayda yapacağınız maddi atılımlara dikkat etmelisiniz. Olayları ve konuları iyi değerlendirmeli, çevrenizin etkisinde kalarak yanlış yapmamaya özen göstermelisiniz. Baskı altına giren ikizler burcu yapısı itibariyle karar vermekte zorlanıyor. Kariyerinizdeki ani yükselişiniz, büyük sorumlulukları da beraberinde getiriyor.. Bu anlamda manevi destek arayışı içerisine giriyorsunuz. Yaşamınızda birtakım değişikler yapmak isteyeceksiniz. Bu değişiklikler yaşam alanınızla da ilgili büyük gelişmelere gebe. Sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gereken bir dönemden geçiyorsunuz.

İkizler burcu Mayıs 2016 itibariyle çevresiyle iletişimini arttırıyor. Rayına oturan işleriyle daha da keyiflenen ikizler burcu, yeni sosyal ortam arayışına giriyor. Bu ayda tanışacağı yeni biriyle yaşayacağı aşk ikizlerin manevi boşluğunu dolduruyor. Uzun süreli yalnız yaşamaktan hoşlanmayan ikizler insanı, ne kadar süreceğini bilmediği yeni bir ilişkiye başlıyor. Mayıs ayı içinde kısa ama keyifli seyahatler sizi bekliyor. Kişisel bakımınıza zaman ayırabileceğiniz bu dönemde, kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Sağlığınız iyi gidiyor, bol meyve-sebze yiyerek enerjinizi pozitif şekilde destekliyorsunuz. Bu ay sonu itibariyle gelecekle ilgili kararlarınız ve devreye sokacağınız planlarınız mevzu bahis. Yarım kalan eğitiminizi tamamlamak veya uzun süredir öğrenmek istediğiniz bir konu üzerine kurslara katılmak için başvuru yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Mert dedi ki:

    İkizler bu bahar oldukça şanslı ozaman. Bu şansımızı yitirmiyelim.

  2. Feride dedi ki:

    Amin.Inshallah…