Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
11.862
İkizler Burcu Ekim 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu Ekim 2018 tarihinde beklenmedik çıkışlar yapıyorsun. Fazlasıyla restleşme eğilimindesin. Özellikle tutulma dönemlerinde sinirler çokça gerilebilir. İşte bu devrede keskin kenarlı kararlar almamakta fayda var. Yoksa bazı şeylerin yönü uzun süreli şekilde değişebilir. Fazla cesur, pervasız ve ön görülü olacaksın. Kendine olan güvenin çevrendeki bazı insanlar tarafından desteklenirken, bazıları çekememezlik yapabilir. Günlük hayatında veya çalışma ortamında arka planda dönenlerden haberdar oluyorsun. İşte bu andan itibaren hiçbir şey eskisi gibi kalmıyor. Hiddetle kararlar alarak yeni başlangıçlar yapma ihtimalin var. Fazlasıyla heyecanlı ve hareketli bir döneme adım atıyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri seni hazırlıksız yakalıyor. Kendini dalgalı bir denizin içinde yön bulmaya çalışıyor gibi hissedeceksin. Her konuda dengeli gitmek zorundasın. Yanlış kararlar alabileceğin bir süreç. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri ile düşüncelerin abartılı hale geliyor. Zannettiğin bazı şeylerin hiç de öyle olmadığını gördüğünde geç kalmış olabilirsin. O nedenle zamanında ağzına her geleni söylememeye dikkat etmelisin.

İkizler Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de daha önce deneyimlemediğin şeyler deneyimleyeceksin. Bu anlamda risk alabilirsin. Özellikle evliysen ya da biriyle birlikteysen daha özenli davranmalısın. Sana ilgisi olan veya senin ilgilendiğin biriyle yakınlaşma ihtimalin yüksek görünüyor. Tüm bu düşüncelerin hissiyatta kalması senin ve ilişkin adına daha iyi olacaktır. Yanı sıra ay sonuna doğru sonlar ve akabinde yeni başlangıçlar beliriyor. Hiç davranmadığın şekilde davranışlara eğilimlisin. Hayatında biri yoksa birden fazla ilişki içinde olma olasılığın var. Kalbindeki ile aklındaki insan farklı kişiler olabilir. Her İkizler Burcuna aynı şekilde yansımayacak etkilere sahip bir Ekim ayına giriyoruz. Aman dikkat!

İkizler Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde yaşam şekline odaklanıyor. Sana uyum sağlamayan hiç kimseye kendini mecbur hissetmeyeceksin. Bazı çevrelerden uzaklaşma ihtimalin var. İletişim son hız devam ediyor. Arkadaş çevrende karşına çıkan yeni tekliflere açıksın. Enerjin güçlü ve pratik hareket ediyorsun. Bu sayede birden fazla işi aynı anda halledeceksin. Gireceğin bazı ortamlarda kendi iyiliğin adına dilinin kemiğine biraz dikkat etmelisin. İş, para konularında güzel atılımlar yapıyorsun. Önünü açacak insanlarla iş birliği içindesin. Yeteneğini ortaya koyabileceğin fırsatlar gelip seni buluyor. Temkinli, ağırkanlı ve sakin olmak her işi kolaylıkla halletmeni sağlayacak.

İkizler Burcu Ekim 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Ekim 2018’de gayet formda. Canlı ve heyecanlısın. Yaşının çok altında hareketlere sahipsin. Bedenine ve ruhuna zarar verici etkileri yaratan insanlar olacak, onları kafana takmamaya çalış. Olmayacak şeyler üzerine ısrar etme. Ruh sağlığın adına herhangi bir sorun yaşamamak adına kendini koruma altına al. Bedeninle ilgili herhangi bir olumsuzluk yaşamayacaksın.