Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ekim 2020 Yorumu

08.09.2020
10.720
İkizler Burcu Ekim 2020 Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Merkür 14 Ekim 2020 tarihinde Akrep burcunda retro yapmaya başlayacak. Gerçekleşecek olan gerileme yüzünden hırslarınıza yenik düşebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla diyalog şeklinize biraz daha dikkat etmeye çalışmalı ve sinirlendiğinizi hissettiğiniz konulara ve olaylara karşı bir adım atmalısınız. Yeni bir işe başlamak için veya yeni bir elektronik eşya almak için uygun bir zamanda olmayacaksınız. Bu durumu göz önünde bulundurarak karar vermeniz sizin için en sağlıklısı olacaktır.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

1 Ekim 2020 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek ve ikili ilişkilerde anlaşmazlıklar yaşayabilir ve bunun sonucunda uzun süreli arkadaşlıklarınızı bitirmek zorunda kalabilirsiniz.

16 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek ve kararsızlıklar da kurtulmanın vakti geldi. Kendiniz için en doğru yolu bulma çalışmalısınız.

31 Ekim 2020 tarihinde Boğa Burcunda Dolunay gerçekleşecek ve anne veya babamız sizinle bir konu hakkında konuşmak isteyebilir. Bu konu sizi özellikle ve partnerinizi ilgilendiren bir durumdan oluşabilir.

ig: ameyasrealm

İkizler Burcu Ekim 2020 Aşk Yorumu

Partneriniz ile aranızdaki sorunları çözmeniz için birbirinize açık olmanız gerekiyor. Ondan saklamış olduğunuz bazı konular var ve bu o konuları bir başka kişiden öğrenebilir. Partnerinizle maddi açıdan anlaşamadığınız konular varsa bunun esas neyden kaynaklandığını anlayabileceksiniz. Yalnız olan ikizler burçları ise bu ay içerisinde gitmeyi planladığınız bir etkinlikte sizi çok etkileyen bir kişi ile karşılaşabilirsiniz. Cesaretinizi toplayıp karşı tarafa duygularınızı açmanız için elinize güzel bir fırsat geçebilir.

İkizler Burcu Ekim 2020 Aile ve İlişkiler

Anne veya babanızın sorumluluğunu üstlenmeniz gereken bir durum ile karşılaşabilirsiniz siz her ne kadar bu konudan kendinizi uzak tutmaya çalışsanızda ister istemez üstlenmesi gereken kişinin siz olduğunuzun farkına varacaksınız. Bu ay biraz daha fazla sosyalleşecek ve bu sayede yeni insanlara tanışacaksınız. Uzun zamandan beri kendi işinizin yoğunluğundan dolayı ertelediğiniz ama gitmek istediğiniz etkinlikler varsa bunlara rahatlıkla gidebileceksiniz.

İkizler Burcu Ekim 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile ilgili karşınıza çıkan fırsatları görmekte zorluk yaşayabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz olumsuzluklardan dolayı cesaretiniz kırılmış olabilir ve bu yüzden işiniz ile ilgili yeni adımlar atarken tereddüt yaşayabilirsiniz. Cesaretinizi toplamalı ve bir an önce aklınızdaki projeleri hayata geçirmeye çalışmalısınız. Sağlığınız ile ilgili ihmal ettiğiniz bazı konular var ve bu konular bu ay içerisinde kendisini gösterebilir. Yaşayacak olduğunuz gerginliklerden dolayı psikolojik olarak kendinizi çok fazla gergin hissedebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.