Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Ekim 2021 Yorumu

23.09.2021
6.352
İkizler Burcu Ekim 2021 Yorumu

2 Ekim 2021 tarihinde Merkür ile Jüpiter üçgen açı oluşturacak. Geçmişten gelen konularla tekrar karşılaşabilirsiniz. Özellikle eski sevgiliniz sizinle iletişime geçmek isteyebilir, bu yüzden bilgi karmaşası içerisine girebilirsiniz.

11 Ekim 2021 tarihinde Satürn düzeliyor. Daha emin adımlarla ilerlemek için yapacak olduğunuz yenilikleri baştan gözden geçirmeye çalışabilirsiniz. Risk almanız gereken durumlar var ise bunlar üzerine de çevrenize danışmak isteyebilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Aşk hayatınızdaki durağanlık son bulacak ve yavaş yavaş hareketlenmeye başlayacaktır. Geçmişte kalmış bir aşk tekrar gündemde olabilir. Partnerinize kendinizi daha rahat ifade edebilirsiniz. Zaman zaman anlaşmazlıklardan kaynaklı sorunlarla da karşılaşabilirsiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ilişkilerde parayla alakalı konular yüzünden problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle arkadaşlarınızla aranızda ego ile ilgili durumlar da canınızı sıkabilir.

İkizler Burcu Ekim 2021 Aşk Yorumu

5 Ekim 2021 tarihinde Güneş Mars’la birleşiyor. Aşk hayatınıza karşı daha girişken olabileceğiniz zamanlarla karşılaşabilirsiniz. Partnerinizle aranızda sorunlar var ise ilk adımı atan kişi de siz olabilirsiniz.

7 Ekim 2021 tarihinde Venüs Yay burcuna geçiş yapacak. Eski sevgiliniz size geri dönmek isteyebilir ve bu yüzden iletişim içerisinde bulunabilir. İlişkide destek görecek ve problemlerinizi partnerinizle birlikte çözebileceksiniz.

20 Ekim 2021 tarihinde Mars Plüton’la kare açı oluşturacak. Partnerinizle aranızda para ile ilgili konularda veya kıskançlıkla alakalı durumlardan dolayı problemler ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Ekim 2021 Aile ve İlişkiler

6 Ekim 2021 tarihinde Plüton düzeliyor. Yakın ilişkilerle alakalı problemler gündemde olabilir, bu yüzden canınızı sıkan insanlarla aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

15 Ekim 2021 tarihinde Merkür Kiron’la karşıt açı oluşturacak. Arkadaşınızla aranızda geçen konuşma yüzünden hassas davranabilir ve ilişkinizi kesme kararı alabilirsiniz. Sözlerinize daha fazla dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Ekim 2021 Para ve Kariyer

18 Ekim 2021 tarihinde Jüpiter düzeliyor. İşinizden dolayı seyahat edebilir ve kendinizi geliştirmeye çalışabilirsiniz. Bu dönem içerisinde öğrenmeye özen gösterecek, akademik anlamda da başarılar elde edebileceksiniz. Para ile ilgili sizi endişelendiren durumlar varsa bunları düzeltmek için bütçenizde hesaplamalar yapmak isteyebilirsiniz. İşiniz ile alakalı yasal problemler karşınıza çıkabilir. Ortaklaşa yürütülen işler varsa da bu konular hakkında da yeni kararlar almak isteyebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.