İkizler Burcu Ekim 2022 Yorumu

İkizler Burcu Ekim 2022 Yorumu

23 Ekim 2022 tarihinde Satürn, Kova burcunda ilerliyor. Yavaş yavaş kendinizden emin bir şekilde hayata adım atacaksınız. İyi hesaplamalar yapmalısınız, özel hayatınızla ilgili yeni gelişmeler sizi bu süreç de oldukça mutlu edecek. Çevrenizdeki insanlarla oldukça iyi iletişim kurmaya çalışacaksınız.

28 Ekim 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcuna geçiş yapacak. Geçmişte yapmış olduğunuz hatalar var ise bu hataların üzerine düşüneceksiniz. Kafanızı karıştıran konular üzerine yeni bir yol çizmek isteyeceksiniz. Deneyim kazandığınız konular üzerine yeni kararlar alabilirsiniz.

29 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Akrep burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinize odaklanmak için yeterince fırsat bulacaksınız. Dikkatli olmalı, çalışmalarınızı başkaları ile paylaşmayın.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

9 Ekim 2022 tarihinde Koç burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın bir arkadaşınızla aranızda beklenmedik sorunlar oluşabilir. Aranızda iplerin kopması an meselesi olabilir. Duygusal bir iyileşme yaşamak için ilk önce empati kurmaya çalışmalısınız.

25 Ekim 2022 tarihinde Akrep burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları çevrenizdeki insanlarla paylaşmalısınız. Sağlıklı yaşam biçimini benimseyecek, duygusal anlamda yakın çevreniz ile paylaşım yapacaksınız.

İkizler Burcu Ekim 2022 Aşk Yorumu

8 Ekim 2022 tarihinde Plüton düzelecek. İkili ilişkilerde kıskançlıklar ön plana çıkabilir. Öfke patlamalarından uzak durmaya çalışmalısınız. Güven sorunu yaşadığınız durumlar varsa da bunları birlikte halletmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda da kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz.

19 Ekim 2022 tarihinde Güneş, Venüs ile kavuşumda olacak. Dışa dönük ve enerjik olan yapınız sayesinde özel hayatınızda hareketlenme söz konusu olacak. Yeni bir ilişkiye başlamak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Ekim 2022 Aile ve İlişkiler

2 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Başak burcunda ileri hareketine başlayacak. Aşk hayatınızla ilgili sizi zorlayan durumları mümkün olduğunca rahat bir şekilde çözmeye çalışacaksınız. Duygusal anlamda sizi olumsuz etkileyen konuları detaylı bir şekilde incelemek isteyebilirsiniz.

11 Ekim 2022 tarihinde Merkür, Terazi burcuna geçiş yapacak. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde yeni bir ilişkiye hazır olmadığınızı düşünebilirsiniz. Çevrenizde her ne kadar sizden etkilenen kişiler olsa da bunları görmezden gelmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Ekim 2022 Para ve Kariyer

8 Ekim 2022 tarihinde Mars, Neptün ile kare açı yapacak. İşinizde belirsizlikler varsa eğer bunları düzeltmeye çalışacaksınız. Çözülmesi gereken durumlar varsa bunların üzerine duracaksınız. Çok daha fazla çalışabilir, işinize her açıdan yoğunlaşabilir. Kendinizi geri çektiniz konularda da daha aktif olabilirsiniz.

23 Ekim 2022 tarihinde Venüs, Akrep burcuna geçiş yapacak. İş yerinizde keyifli zaman geçireceksiniz. Birlikte çalıştığınız kişilerle birlikte yeni projelere adım atabilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız sorunları rahat bir şekilde akrtaracaksınız.

30 Ekim 2022 tarihinde Mars, İkizler burcunda retro yapacak. Bu dönem içerisinde yeni projelere adım atmak isteyeceksiniz. Yavaş yavaş ilerlemek istediğiniz konuları en baştan değerlendireceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.