Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Eylül 2018 Yorumu

23.08.2018
12.477
İkizler Burcu Eylül 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu Eylül 2018 tarihinde bazı günlerde tartışmalara ve gerilimlere oldukça açıksın. Çevrende iletişim problemi yaşadığın sosyal kişilerle mümkün olduğunca didişmemeye özen göster. En son söylenecek sözleri en başta söyleyen biri olarak düşünerek konuşmaya çalışmalısın. Hayattan ve ilişkilerden beklentilerinin üzerinde kendine yaptığın baskı sana olumsuz yönde yansıyabilir. Olanlar için şükür, olmayanın hayrına olduğunu kabul etmelisin. Bu ay ilişkiler açısından biraz riskli sayılır. Sorumluluk sahibi olduğun işlerde kendi iç sesini dinle ve sezgilerine güven. Yapamadığın şeyler üzerine kimseye akıl danışma. Tatile ihtiyaç duyacaksın. Eğer tatile çıkamıyorsan evde kendine kaliteli ortam yaratarak ruhunu dinlendirebilirsin.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Eylül 2018 Başak Yeniayı etkileri sosyal ilişkilerin, iş hayatındaki çalışma arkadaşlarınla ilgili arandaki kontak ve samimiyet ön plana çıkıyor. Başladığın her işi başarı ile tamamlıyorsun. Belirsizlikler ortadan kalkıyor. 25 Eylül 2018 Koç Dolunayı etkileri ortak çalıştığın bir işte kendi duruşunu belirliyorsun. Önünü görmediğin konularla ilgili keskin konuşmalar yapıyorsun. Çalışıyorsan ve zam istemeyi planlıyorsan tam zamanıdır.

İkizler Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de dağılmalar yaşayabilir. Hayatındaki insanla ayrılmış olabilirsin ya da sen ilişkiyi bitirmek isteyebilirsin. Eğer böyle bir durum varsa özgürleşerek bitirmeye çalış. Bitmiş bir ilişkiyi hala gündem konusu haline getirmemeli, yeni başlangıçlara hazır olmadan adım atmamalısın. Evliliklerde eşler birbirleriyle zaman geçirmekten keyif alıyorlar. Birbirlerine olan saygı, sevgi ve güven tazeleniyor.

İkizler Burcu Eylül 2018 Aile ve İlişkiler

Eylül 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde aile büyüklerini ciddiye alıyor. İşlerinde artan düzen ve disiplin, çalışmalarında daha net sonuçlara ulaşmanı sağlıyor. Çevrendeki bazı insanlarla ilgili güvensizlik veren düşüncelerden kendini soyutluyorsun. Anlam veremediğin kaygılardan arınmak adına sorunlu ortamlardan uzak duruyorsun.

İkizler Burcu Eylül 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Eylül 2018’de psikolojik anlamda önemsenmeli. Eklem rahatsızlığın varsa ihmalci olmamalı, araştırma içine girerek hekim yardımı almalısın. Kendi kendimin doktoruyum diyebilirsin. Ama bu durum ilerleyen zamanlarda sen anlamadan kronikleşebilir. Aman dikkat. Sağlığını kesinlikle ihmal etmemen gereken bir dönemdesin.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...