İkizler Burcu Eylül 2020 Yorumu

Boğa Burcu Eylül 2020 Yorumu: Aldığınız kararlara sürekli müdahale eden ve karışan kişiler varsa onlarla aranıza sınır koymak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Eylül 2020 Yorumu

İleriye dönük kararlar alırken biraz daha düşünmeye çalışmalısınız. Aceleyle verdiğiniz her karar sizin için zararlı olabilir bu yüzden kendinize biraz daha zaman tanımaya çalışmalısınız. Sizi çekemeyen ve sürekli modunuzu düşürmeye çalışan kişiler var ilk zamanlarda olabildiğince aldırış etmemeye çalışmışsınız fakat zaman geçtikçe bu durum sizi rahatsız etmeye başlamış olabilir. Bu konuyla ilgili kesin bir karar alacaksınız ve kendinizi daha rahat hisseddeceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Eylül 2020 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek ve sizin için bir tamamlanma olacaktır. Yarım kalmış işleriniz odaklanacak ve bunları tamamlamak isteyeceksiniz. Özellikle iş hayatınızda almanız gereken yeni sorumluluklar karşınıza çıkabilir.

17 Eylül 2020 tarihinde Başak burcunda Yeniay gerçekleşecek ve aileniz ile ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Anne veya babanızla paylaşmak istediğiniz özel konular varsa bunlar için cesaretinizi toplayabilirsiniz.

İkizler Burcu Eylül 2020 Aşk Yorumu

Özel hayatınızı ilgilendiren önemli konuları herkesle paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Eşiniz veya sevgiliniz sizin başkalarına anlatmış olduğunuz konuları duyabilir ve bu yüzden morali bozulabilir. Evli değilseniz bu ay içerisinde evlilik düşüncesi içerisine girebilirsiniz fakat almış olduğunuz bu kararın ne kadar doğru olup olmadığını düşünmeniz gerekebilir. Aşk hayatınız ile ani bir şekilde alacak olduğunuz bir karar sizin ileride pişman olmanıza neden olabilir.

İkizler Burcu Eylül 2020 Aile ve İlişkiler

Yakın arkadaşınızla aranızda sorunlar varsa bunların neden kaynaklandığını yavaş yavaş anlamaya başlayacaksınız. Suçu başkalarına atmanın bir anlamı olmadığını yaşamış olduğunuz olayda aslında her iki tarafında suçlu olduğunun farkına varacaksınız. Aileniz size maddi anlamda bir destek vermek isteyebilir. Siz bu desteği istemeyebilirsiniz ama sizin için böyle bir yardımın iyi olacağını anlamanız lazım bu yüzden inat yapmanın bir anlamı yok.

İkizler Burcu Eylül 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz için yerine getirmeniz gereken sorumluluk var. Siz ne kadar bunlara odaklanırsanız o kadar ilerleme kat edebileceksiniz. İşinizi büyütmek için biraz yatırım yapmak zorunda kalabilir ve bu yüzden biraz maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz. Harcamalarınıza olabildiğince dikkat etmeli sizin için önemli olan şeyleri almaya dikkat edin. Stres size hiç iyi gelmiyor ve ne zaman stres altında oldunuz o andan itibaren sağlık sorunlarınız ortaya çıkıyor. Biraz daha size iyi gelen kişilerle vakit geçirmek sağlığınıza iyi gelecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.