İkizler Burcu Eylül 2022 Yorumu

İkizler Burcu Eylül 2022 Yorumu

15 Eylül 2022 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı yapacak. Dış görünüşünüze her zamankinden daha çok dikkat edeceksiniz. Sosyal çevrede daha çok aktif olacak, dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Zihinsel anlamda sizi yoran bazı durumlar varsa eğer bunları halletmeye odaklanın. Cevap bulmak istediğiniz konular varsa eğer bunları halletmeye çalışacaksınız.

30 Eylül 2022 tarihinde Merkür, Neptün ile karşıt açı gerçekleştirecek. Evinizin içerisinde karışık durumlar yaşayabilirsiniz. Elde edecek olduğunuz başarılar sayesinde kendinize olan güveniniz giderek yerine gelmeye başlayacak.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Eylül 2022 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili konularda sezgilerinize biraz daha güvenmelisiniz. Yeni bir iş alanına doğru adım atabilir, kendinizi bu alanda da geliştirmeye çalışabilirsiniz. Sorunlarla yüzleşmek istemiyorsanız eğer kendinizi nefes alacak yeni bir alan bulabilirsiniz.

26 Eylül 2022 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Arkadaşlarınızla aranızda sorunlar varsa bunları halletmeye çalışacaksınız. Eski sevgilinizle birlikte tekrar iletişime geçmek isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda kafanızı karıştıran konuları teker teker ele almak isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Eylül 2022 Aşk Yorumu

29 Eylül 2022 tarihinde Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızla ilgili konularda kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Eski sevgilinizle tekrar iletişime geçmek isteyeceksiniz.

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş, Terazi burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte yeni kararlar alabilir, birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte olayları detaylı bir şekilde değerlendirmek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Eylül 2022 Aile ve İlişkiler

5 Eylül tarihinde 2022 Venüs, Başak burcuna geçiş yapacak. Evinizin içerisinde ailenizle birlikte zaman geçirmek sizin için önemli olacak. Yapmak istediklerinizi gözden geçirecek, birlikte yeni olanlamalar yapacaksınız. Arkadaşlarınızla veya aileniz birlikte yeni planlamalar yapabilirsiniz.

10 Eylül tarihinde 2022 Merkür, Retro yapacak. Eski sevgiliniz sizinle tekrar iletişime geçmek isteyebilir. Daha öncesinden planlanan konuları en başından değerlendirme kararı alabilirsiniz. Partnerinizle birlikte daha öncesinden görmediğiniz bir kişiyle iletişiminizi yenilemek isteyeceksiniz.

İkizler Burcu Eylül 2022 Para ve Kariyer

23 Eylül 2022 tarihinde Güneş ve Merkür Terazi burcunda kavuşuyor. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz gerginlik size ağır gelmeye başlayabilir. Bu yüzden kendi içinizde yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. İş hayatınızın yoğunluğunu kişisel bir duruma yönlendirmeyin.

26 Eylül 2022 tarihinde Merkür ve Venüs Terazi burcunda kavuşuyor. Kariyeriniz ve maddi durumunuzla ilgili almanız gereken bazı durumlar söz konusu olmaya başlayabilir. Yatırımlarınızı baştan değerlendirecek, kendi içinizde yeni kararlar alacaksınız. Riskli kararlar almamaya odaklanmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.