İkizler Burcu Eylül Yorumu

1.024
İkizler Burcu Eylül Yorumu

5 Eylül’de Venüs artık Başak burcuna giriş yapacak ve 29 Eylüle kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda keyifli ve destekleyici etkiler altında olacaksınız. Aile içinde olası sorunlara daha hızlı bir şekilde çözüm bulabilir, evinizi, yaşadığınız yeri güzelleştirmek adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Dekoratif değişiklikler, boya, badana gibi işlere girişebilirsiniz.

9 Eylül’de Balık burcunda dolunay meydana gelecek. Bu dolunay zamanında, arkadaşlarınızdan, dostlarınızdan rahatlıkla destekler görebilecek, hayatınıza yeni insanlar katabileceksiniz. Eğer yalnızsanız hayatınıza kattığınız bu yeni insanlarla uzun vadede özel bir birliktelik de yaşayabilirsiniz. Bir diğer senaryo da yalnız Boğaların bu dolunay zamanı oldukça romantik ve duygusal birlikteliklere, flörtlere yelken açmasıdır. Yakın çevrenizden destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra ikna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacaktır. Fikirlerinizi net bir şekilde ortaya koyabileceksiniz.

13 Eylül’de Mars Yay burcuna giriş yapacak ve 26 Ekim e kadar bu burçta seyahat edecek. İlişkiler, evlilik, ortaklıklar, ikili ilişkiler alanında savaş ve mücadele içinde olacaksınız. Çevrenizdeki insanlar sabrınızın sınırlarını zorlamak için epey sınava tabii tutabilir sizleri. İlişkilerde ve ortaklıklarda büyük kavgalar söz konusu, aman dikkat!

24 Eylül’de ise Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek, finansal konularla ilgili bu hafta bir süredir yaşadığınız sıkıntıların sonuna gelmiş olacaksınız. Özellikle akıllıca çözümler getirerek ve iletişim yeteneklerinizi kullanarak güzel gelişmelere yol açabilirsiniz.

Yalnız bu hafta yakın çevrenizle ilişkilerde dikkatli olmanızda yarar var, kardeşler gibi yakınların hayatındaki bir takım gelişmeler can sıkıcı olabilir. Yeni ay aşk evinizde gerçekleşeceği için, eğer hayatınızda biri yoksa sizi çok heyecanlandıracak, romantik, sevgi dolu bir aşka yelken açabilirsiniz.

Yaratıcılık gerektiren işlerde başarı yakalama şansı oldukça yüksek, sinema, radyo, televizyon, sahneyle ilgili işler yapıyorsanız, bu hafta bu konularda daha şanslı olabileceksiniz. Bu hafta evinizde, yuvanızda yapmak istediğiniz değişiklikleri çok fazla abartmadan ve de bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz. 29 Eylül’de ise Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve 23 Ekime kadar bu burçta seyahat edecek. Bu tarihe kadar sizler için de aşk dönemi başlıyor. Yalnız bu süreç ciddi ilişkiler için hazırlık sürecidir. Flörtler başlayabilir, hayattan çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilirsiniz. Çocuk sahibi olmayı düşünenler, 23 Ekime kadar destekleyici etkiler altında olacaklar. Eros oklarını sizler için sağa sola savuracak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.