Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Haziran 2021 Yorumu

14.05.2021
4.373
İkizler Burcu Haziran 2021 Yorumu

1 Haziran 2021 tarihinde Satürn ve Uranüs kare açı oluşturacak. Düşünce sisteminizi değiştirecek olan bir olay yaşayabilirsiniz. Özellikle hayatınıza karşı olan tutumunuzda farklılıklar ortaya çıkabilir. Görmezlikten geldiğiniz sorunlarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

25 Haziran 2021 tarihinde Neptün, retro hareketine başlayacak. Kariyerinizde hedeflediğiniz bir konum varsa bunun için çaba sarf edeceksiniz. Daha öncesinden almış olduğunuz işleri en baştan gözden geçirmeniz gerekebilir.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

10 Haziran 2021 tarihinde İkizler burcunda Yeniay gerçekleşecek. Sizin elinizde olmayan nedenlerden dolayı iptal olan anlaşmalar veya iş görüşmelerinde olumlu gelişmeler ile karşılaşabilirsiniz. Maddi anlamda kendinizi rahat hissedeceğiniz için eğitiminize para harcayabileceksiniz.

24 Haziran 2021 tarihinde Oğlak burcunda Dolunay gerçekleşecek çevremizdeki insanların sorunlarını dinleyecek ve onlara elinizden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Haziran 2021 Aşk Yorumu

3 Haziran 2021 tarihinde Merkür ve Neptün kare açı içerisinde olacak. Partnerinizle birlikte daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Daha öncesinden planladığınız bir seyahat gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde Venüs, Aslan burcuna geçiş yapacak. Aşk hayatınızda güvensizlikten dolayı bazı kırılmalar gerçekleşebilir. Partnerinize karşı olan duygularınız da eksilmelerin olduğunu fark edebilirsiniz. İlişkisi olmayanlarda da güvenden kaynaklı konular yüzünden yeni bir ilişki gündemde olmayabilir.

İkizler Burcu Haziran ıs 2021 Aile ve İlişkiler

11 Haziran 2021 tarihinde Mars, Aslan burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle olan bağınızı daha sıkı tutacaksınız. Arkadaşlarınızla gezme planları, tatil planları yapmak isteyebilirsiniz. Sosyalleşeceksiniz bu sayede yeni insanlar tanıyabileceksiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda geri hareketine başlayacak. Anne veya babanızdan hayatınızdaki temel sorunlardan yola çıkarak destek almak isteyebilirsiniz. Kardeşlerinizin sorunları ile uğraşmaktan bir müddet de olsa kendi sorunlarınızı erteleyeceksiniz.

İkizler Burcu Haziran 2021 Para ve Kariyer

2 Haziran 2021 tarihinde Venüs Yengeç burcuna geçiş yapacak. Düşünce farklılıklarından dolayı İş hayatınızda zaman zaman gerilimler ortaya çıkabilir. Çalışma arkadaşlarınıza veya yanınızda çalışan insanlara ani tepkiler vermemeye çalışmalısınız.

4 Haziran 2021 tarihinde Mars ve Plüton karşıt açı oluşturacak. Maddi durumunuz ile ilgili beklemediğiniz bir gelir düşüşü ile karşılaşabilirsiniz. Ödenmesi gereken borçlarla alakalı sorunlar ön plana çıkabilir.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.