İkizler Burcu Haziran 2022 Yorumu

İkizler Burcu Haziran 2022 Yorumu

1 Haziran 2022 tarihinde Merkür Satürn ile kare açı yapacak. Karamsarlığa kapılabilir, düşüncelerinizi anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Kendinizi insanları ifade etmekte zorlandığınız durumlar var ise bunları daha sakin bir şekilde halletmeye odaklanmalısınız.

3 Haziran 2022 tarihinde Merkür Boğa’da düzelecek. Kafanızdaki soru işaretleri giderek netleşmeye başlayacak ve önemli konular hakkında kararlar almak isteyeceksiniz. Aceleci davranmamalı, daha sakin bir şekilde yol almaya çalışmalısınız

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Haziran 2022 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. Yakın bir dostunuzla aşk hayatınızdaki sorunlarınızı açık bir şekilde paylaşmak isteyeceksiniz. Partnerinizin sizden sakladığı bir durum varsa bu zamanla açığa çıkabilir.

29 Haziran 2022 tarihinde Yengeç burcuna Yeni Ay gerçekleşecek. Ailenizle birlikte zaman geçirecek, birlikte yeni planlamalar gerçekleştireceksiniz. Anne ve babanızın sağlık problemleri ile ilgilenmek isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haziran 2022 Aşk Yorumu

23 Haziran 2022 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle aranızdaki sorunları konuşmak size iyi gelmeye başlayacak. Partnerinize zorlandığını söylemek isteyebilirsiniz, fakat bu zor gelmeye başlayabilir.

12 Haziran 2022 tarihinde Venüs ve Uranüs Boğa burcunda Kavuşum içerisinde olacak. Yeni bir ilişkiye karşı olan bakış açınız giderek değişmeye başlayacak. Çevrenizdeki kişileri ince eleyip sık dokuyarak, hayatınıza alıp alamayacağınızı kararlaştırmak isteyebilirsiniz.

İkizler Burcu Haziran 2022 Aile ve İlişkiler

14 Haziran 2022 tarihinde Mars ve Kiron kavuşum içerisinde olacak. Yakın bir arkadaşınızla aranızda sorunlar var ise bu problemleri düzeltmek için çaba sarf etmeye çalışacaksınız. Kırıldığınız konular ve yerler varsa bunları dile getirmekten çekmeyeceksiniz.

13 Haziran 2022 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Kendinizi en iyi şekilde ifade edecek, öğrenmeye oldukça açık olacaksınız. Sosyalleşerek yeni insanlar tanımak sizi fazlasıyla mutlu edecek. Çevrenizdeki kişilerle sohbet etmek hoşuma gitmeye başlayabilir.

21 Haziran 2022 tarihinde Güneş Yengeç burcuna geçiş yapacak. Ailenizle ilgili sorun oluşturan konuları sakin bir şekilde çözmeye çalışmaya başlayacaksınız.

İkizler Burcu Haziran 2022 Para ve Kariyer

4 Haziran 2022 tarihinde Satürn retro hareketine başlayacak. İş ve kariyerle ilgili uzun vadeli planlamalar kafanızı karıştırmaya başlayabilir. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için biraz daha sabırlı olmalı ve emin adımlarla ilerlemeye odaklanmalısınız.

28 Haziran 2022 tarihinde Neptün retro hareketine başlayacak. Kariyerinizle ilgili yapmak istediklerinizi yeniden değerlendirmeli ve çevrenizdeki insanlara sorarak yeni adımlar atmayı ihmal etmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.