İkizler Burcu Kasım 2016 Yorumu

İkizler Burcu Kasım 2016 Yorumu

İKİZLER Burcu Kasım 2016 tarihinde iş hayatı konusunda cesur adımlar atıyor. Rakiplerinizi etkisiz hale getirecek projelerde yer alıyorsunuz. Sahip olduklarınızın üzerine yeni değerler ekleniyor. Kariyerinizde söz sahibi olacağınız güzel bir ay sizi bekliyor. Gelirinizin ortak olduğu noktalarda bazı pürüzler yaşanabilir. Bu nedenle kontrolü elden bırakmamaya bakın. Evli ikizler burcu Kasım ayında eşinden gereken desteği alamamaktan şikayetçi. Evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için ay ortasında harekete geçiyorsunuz. Boğa burcu özel hayatında farklı, beklenmedik heyecanlar yaşayabilir. Partneri olanların risk almamaları gerekiyor.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

14 Kasım 2016 Dolunayın burçlara olan etkisinden ikizler burcu da nasibini alıyor. Temponuzun da yüksek olacağı bu dönemde restleşmeler konusunda dikkatli olmalısınız. Yolunda gitmeyen bazı ilişkiler son bulabilir. 29 Kasım 2016 Yeniay yenilenmenizi ve endişelerinizi terk etmenizi sağlıyor.

İkizler Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı

İkizler Burcu Kasım 2016 aşk hayatı biraz yorucu. Düşünceleriniz değişime uğruyor. Eskisi gibi tolerans tanımıyorsunuz. Geri dönüşlerin de yaşanabileceği bu ay, ikizler burcu 2. bir şans tanımıyor. Varlığınızı yeni baştan keşfetmeye başlıyor, özel hayatınıza kırmızı ve keskin sınırlar çiziyorsunuz. Deneyimleriniz sizin için oldukça önemli. Adımlarınızı buna dayanarak atıyor, yıpranmamak için olmayanı oldurmaya çalışmıyorsunuz.

İkizler Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 İkizler Burcu aile ve ilişkileri güçleniyor. Bazı engelleri aşıyor, ailenize gereken önemi veriyorsunuz. Anne, baba ve çocuklar sizler için fazlasıyla önemli. Özellikle annenizle ilgili bir sorun yaşanmasına müsaade etmiyorsunuz. İkizler burcu Kasım ayı şanslı günleri ve yeni başlangıçların yaşanabileceği tarihler 10 ve 11 Kasım. Maddi açıdan önem arz eden günler ise 17, 20, 21 ve 22 Kasım.

İkizler Burcu Kasım 2016 Aile

Kasım 2016 İkizler Burcu sağlığı sindirim sisteminde yaşanabilecek sorunlarla ortaya çıkıyor. Mide, bağırsak enfeksiyonu konusunda dikkatli olmanızı öneriyoruz. Ayın ilk yarından hemen sonra yaşanabilecek gerginliklerden uzak durun. Stres size iyi gelmiyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.