Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Kasım 2018 Yorumu

29.10.2018
11.220
İkizler Burcu Kasım 2018 Yorumu

İKİZLER Burcu Kasım 2018 tarihinde girişimci ruhun ortaya çıkıyor. Anahtar kelimen değişim oluyor. Üzerinde baskı yaratan şeyleri kendinden uzak tutuyorsun. Aklına yatmayan işleri planlarına dahil etmeyeceksin. Değiştirmek istediğin ne varsa bu anlamda harekete geçiyorsun. Yapman gereken şey kararlı olmak. Bu ay bazı meraklı bakışların seni takibe alacağını söyleyebiliriz. Çevrenin ilgisini üzerine çekiyorsun. Sana sorulacak olan sorulara hazır ol. Yeni tekliflerle gelenler olacaktır. Çalışmalarında daha sosyalsin. Aşk hayatında, ilişkinde sergilediğin arkadaşça tavırların partnerinle arandaki sorunları ortadan kaldırmaya yönelik. Seni üzen duygu ve durumlardan uzak kalmaya çaba gösteriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

07 Kasım 2018 Akrep Yeniayı etkileri ile bitmek bilmeyen bir savaş sona eriyor. Biriyle aranda uzun zamandır devam eden bir inatlaşmada anlaşma sağlanıyor. 23 Kasım 2018 İkizler Dolunayı etkileri seni kazancına yöneltiyor. Maddi konularda yeni planlamalar yapıyorsun. Harcamalarında daha dikkatli olacaksın.

İkizler Burcu Kasım 2018 Aşk Yorumu

İkizler Burcu aşk hayatı Kasım 2018’de bir anlamda rutine bağlıyor. Aşktan öte farklı duygular içindesin. Bunu da ilişkine yansıtıyorsun. Sevdiğin insanla aranda oluşan önemsiz sorunları büyütmeden halledeceksin. Bu gibi durumlarda bir süre sessiz kalarak yatışmayı deniyor ve işe yaradığını görüyorsun. Kendini özel hayatında iyi hissedeceğin bir aya giriyorsun. Öz güvenin artıyor. Evliysen eşinle aranda uyum ve huzur dengesi oluşuyor. Bekarsan karşına çıkan aşk fırsatlarını değerlendirmeye alıyor ama hemen ciddi adımlar atmayı düşünmüyorsun.

İkizler Burcu Kasım 2018 Aile ve İlişkiler

Kasım 2018’de İkizler Burcu aile ve ilişkilerinde daha samimi. Yerine getiremeyeceğin sözler vermiyorsun. Bazı meseleleri tekrar ele alacak uygun yöntemler geliştirerek çözüme kavuşmasını sağlayacaksın. Aile hayatında her zamankinden fazla önem veriyorsun. Anne baba figürleri ile ilgilisin. Çevrendeki bazı gereksiz insan topluluğuna fırsat vermeyeceksin. Özellikle niyeti bozuk olan biri var ki ona çok dikkat etmelisin. Hukuk alanında işlerin varsa bu ay ciddiyetle üzerine gitmelisin. Detayları gözden kaçırmaman gerekiyor.

İkizler Burcu Kasım 2018 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Kasım 2018’de dış etkenlere duyarlı görünüyor. Kendini haddinden fazla yoruyorsun. Uyku düzenine, beslenmene özen göstermeli mümkün olan her fırsatta dinlenmelisin. Unutma ki hasta olduğunda her işin yarım kalır. Zihinsel anlamda çevrende yaşanan bazı durumlardan etkilenebilir, başkalarının dertlerine kendi derdin gibi üzülebilirsin. Bunu yapmaman senin yararına olur. Konsantrasyonunu ve enerjini emen çevrelerden uzak durmanı tavsiye ederiz.