Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Kasım 2020 Yorumu

28.10.2020
6.469
İkizler Burcu Kasım 2020 Yorumu

10 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak ve kendinizi ifade etmekte zorlandığınız bazı zamanlar yaşayabilirsiniz. Bu ifade zorluğunu ortadan kaldırmak için karşınızdaki insanlara daha açık olmaya çalışmalısınız. Sizden gizlenen durumlar varsa bunlar açığa çıkabilir ve bu konu ile ilgili bazı tedbirler Kendiniz için yeni kararlar alabilir ve bu kararlardan dolayı farklı bir oluşuma gidebilirsiniz.

Yeniay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

15 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcunda Yeniay gerçekleşecek ve duygularınızı kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz. uzun zamandan beri söylemek istediğiniz ama bir türlü cesaret edemediğiniz konular varsa bunları aileniz ile paylaşmak isteyebilirsiniz.

30 Kasım 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek, sizin için bu tarih bir dönüm noktası olabilir. Kıskandığınız veya imrendiğiniz bir kişi hakkında yeni bir bakış açısına gidebilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2020 Aşk Yorumu

4 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz Merkür Terazi burcuna geçiş yapacak, partnerinizle aranızda uzun zamandan beri çözülmeyen sorunları artık kesin bir çözmek isteyeceksiniz. İlişkisi olmayan ikizler burçları ise bu ay içerisinde size kendinizi çok özel hissettirecek olan bir kişi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi sayesinde hayata yeni bir çerçeveden bakacaksınız ve ilişki yaşamanın ne kadar güzel ve duygulu bir şey olduğunu tekrar anlayacaksınız.

İkizler Burcu Kasım 2020 Aile ve İlişkiler

Aile içerisindeki ufak tefek tartışmaları kafanıza takmanın bir anlamı yok. İnsanlarla sert bir şekilde konuşarak bir çözüm yolu aramak sizi daha da ileriye götürmez. Bu yüzden açık ve net bir şekilde konuşmaya çalışmalı ve karşınızdaki insanların da söyleyeceklerini dinlemeye çalışmalısınız. Sosyal çevrenizde bazı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz özellikle uzun zamandan beri özel hayatınıza karışan ve sizi demoralize etmek isteyen bir kişi varsa bu kişi hayatınızdan uzaklaştırma kararı alacaksınız.

İkizler Burcu Kasım 2020 Sağlık ve Kariyer

Kariyeriniz ile ilgili ciddi bir adım atmadan önce yarım bırakmış olduğunuz işleri tamamlamalısınız. Maddi açıdan ileride zorluk yaşamamak için kısa süre içerisinde bir yatırım yapma düşüncesi içerisinde girebilirsiniz. İşyerinizde sizi çekemeyen ve yaptığınız işleri kıskanan bir kişi kendini belli edebilir. Bu kişinin seviyesine inmeyerek ona düzeyli bir şekilde gereken Sağlığınız için yeni bir tedavi yöntemi bulabilirsiniz. Kronik bir rahatsızlığınız var ise güzel bir gelisme yani şahit olacaksınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.