Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

21.10.2021
3.044
İkizler Burcu Kasım 2021 Burç Yorumu

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak. Günlük işlerinize odaklanmak sizin için daha kolay olacak ve halletmeniz gereken sorunların üstesinden gelebileceksiniz. İş yerinizde sizin için önemli olan dosyaları tekrar düzenlemeli ve korumak adı altında farklı yerlerde muhafaza etmeye de dikkat etmelisiniz. Teknolojik aletler de bozulmalarla da karşılaşabilirsiniz.

9 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Satürn Kare açı yapacak. Yurtdışı ile ilgili konuların üzerinde bazı değişken durumların ortaya çıktığını fark edebilirsiniz. Eğitiminizle alakalı bir projeye sağlık nedenlerinden dolayı ertelemek zorunda kalabilirsiniz. Hukuksal mevzuları daha detaylı düşünmeli ve öncelikleri belirlemeye çalışmalısınız.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

4 Kasım 2021 tarihinde Akrep burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kariyerinizde ani değişiklikler ortaya çıkabilir. Daha öncesinden yarım bırakmış olduğunuz bir projeyi tamamlama gayreti içerisinde girebilirsiniz. Alacak olduğunuz yeni bir iş sayesinde de maddi durumunuzda karşılaşıla sarsıcı durumları da olumlu bir yöne çevirebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde Boğa burcunda Dolunay gerçekleşecek. Bilinçaltınızda yer alan korkular ve endişeler açığa çıkabilir. Daha öncesinden fark etmediğiniz duyguların esaslarıyla karşılaşabilirsiniz. Başkasına vermiş olduğunuz bir sırrın açığa çıkmasıyla birlikte ani bitişlerle de karşılaşılabilir.

İkizler Burcu Kasım 2021 Aşk Yorumu

27 Kasım 2021 tarihinde Güneş ve Merkür birleşecek. Partnerinizle aranızda olan iletişime her zamankinden daha çok dikkat etmek isteyebilirsiniz. Karşı tarafa söylediğiniz her ne varsa bunları bilinçli bir şekilde aktarmaya özen göstereceksiniz. İlişkideki sorunları samimi bir şekilde çözmek, karşılıklı olarak saygı ve sevginin hala var olduğunu ispattır. Yeni başlayacak olduğunuz bir ilişki gündeminizde olabilir. Karşınızdaki insandan ilişkiye dair pek çok şey öğrenebilir, kendinizi geliştirebilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2021 Aile ve İlişkiler

20 Kasım 2021 tarihinde Venüs ve Mars sekstil açı yapacak. Birlikte çalıştığınız insanlarla iletişiminizi daha iyi tutmaya çalışacak, yakın ilişkiler kurmaya özen göstereceksiniz. Beklenmedik bir zamanda yeni projeler gündemde olabilir ve karşınızdaki kişinin düşüncelerini içten bir şekilde destekleyebilirsiniz.

24 Kasım 2021 tarihinde Merkür Yay burcuna geçiş yapacak. Eşinizin, yakın çevrenizin veya arkadaşlarınızın işin içerisinden çıkamadıkları durumlar hakkında bilgi almak için oldukça verimli bir döneme adım atıyorsunuz. Ortaklaşa alınan kararların sizin lehine olduğunu fark edecek ve tedirgin eden konulardan bu sayede uzaklaşacaksınız.

İkizler Burcu Kasım 2021 Para ve Kariyer

5 Kasım 2021 tarihinde Venüs Oğlak burcuna geçiş yapacak. Kredi, vergi veya sigorta gibi ödenmesi gereken borçları yoluna koymak için uğraşacaksınız. Yatırım amaçlı düşündüğünüz kapılar var ise bunları da düzene sokmak isteyebilirsiniz. Yakınlarınızdan bu süreçte maddi manevi destek görme şansına sahip olacaksınız.

16 Kasım 2021 tarihinde Mars ve Uranüs karşıt açı yapacak. İş yerinizde gerginlikler ortaya çıkabilir. Bu gerginliklere çözüm bulmak için kendi içinizde bazı sorgulamalar gerçekleştirmeniz gerekebilir. Yaşanacak olan iş kazaları yüzünden işinize olan bakış açınızda da bazı değişiklikler de söz konusu olabilir. Kriz anlarından uzak durmalı, öfke patlamalarından ise kaçınmalısınız.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.