İkizler Burcu Kasım 2022 Yorumu

İkizler Burcu Kasım 2022 Yorumu

8 Kasım 2022 tarihinde Güneş ve Merkür, Akrep burcunda kavuşum içerisinde olacak. Karşınıza çıkan projeler var ise bunlara odaklanmalı, ani kararlar almamalısınız. Yavaş bir şekilde ilerlemek ve aldığınız kararları değerlendirmek sizi iyi bir noktaya taşıyacaktır. Tarzınız ve görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Sağlığınıza etkileyebilecek olan değişikliklerden bu dönem içerisinde biraz daha uzak durmaya çalışın.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Kasım 2022 tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Kaza bir düşme gibi konular söz konusu olabilir. Bu dönem içerisinde kendinize dikkat etmeye çalışın. Kontrolünüz dışında gerçekleşen gelişmeler var ise bunlar sizi strese sokabilir, o yüzden sağlığınız olumsuz şekilde etkilenebilir.

24 Kasım 2022 tarihinde Yay burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Farklı kültürlere ve yabancı ülkelere olan merakınız giderek artmaya başlayacak. Birlikteliğiniz var ise evlenme kararı alabilir, partnerinizle yeni bir hayata başlayabilirsiniz. Geçici olarak yeni bir ülke veya şehre taşımanız söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Kasım 2022 Aşk Yorumu

16 Kasım 2022 tarihinde Venüs, Yay burcuna geçiş yapacak. İlişkinizde daha ılımlı olacak, göstereceğiniz uyumlu tavırlar sayesinde ilişkiyi güçlendireceksiniz. Partnerinizle aranızdaki diyaloğu güçlendirmek için ortak konuları bulabilirsiniz. Birlikte yeni etkinliklere dahil olacak, ilişkiye heyecan getireceksiniz.

17 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Yay burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkide kendinizi oldukça iyi ifade edecek, karşınızdakini dikkatli bir şekilde dinleyeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde sizi etkileyecek olan bir kişi ile tanışabilir, yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

İkizler Burcu Kasım 2022 Aile ve İlişkiler

18 Kasım 2022 tarihinde Merkür, Venüs ile kavuşum içerisinde olacak. Yakınlarınız, aileniz ve akrabalarınızla birlikte sohbet etmekten keyif alacaksınız. Birlikte sosyalleşebilir, ilişkileri güçlendirecek etkinliklere dahil olabilirsiniz. Beklenmedik olaylarla karşılaşırsanız bunların üstesinden geleceksiniz. Farkındalığınız giderek arttığı için çevrenizde desteğe ihtiyacı olan insanları rahatlıkla görebilecek, onlara elinizden geldiğince destek olmaya çalışacaksınız. Kardeşlerinizin eğitim hayatları ile ilgili sorunları var ise bunları konuşarak çözme taraftarı olacaksınız.

İkizler Burcu Kasım 2022 Para ve Kariyer

24 Kasım 2022 tarihinde Jüpiter, Balık burcunda ileri hareketine başlayacak. Kariyerinizde yükselişte olacaksınız. Terfi alabilir veya uzun zamandan beri beklediğiniz bir iş teklifini olumlu bir şekilde değerlendirebilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz maddi desteğe kısa süre içerisinde kavuşacaksınız.

22 Kasım 2022 tarihinde Güneş, Yay burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde maddi kaygılarınızdan giderek uzaklaşmaya başlayacaksınız. Size iyi gelmeyen ikili ilişkilerde uzaklaşabilir, iyi gelmeyen ortaklaşa işleri sonlandırma kararı alabilirsiniz. Maddi anlamda yeni yapılanmalar söz konusu olabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.