İkizler Burcu Kasım Falı

1.161
İkizler Burcu Kasım Falı

7 Kasım’da Boğa burcunda bir dolunay meydana gelecek. Planlarınızı, düşüncelerinizi çevrenizdeki kişilerle paylaşmayabilirsiniz. Gizli ilişkiler, saman altında su yürütürcesine planlar gündemde olacak. Yine bu günlerde yalnız kalmak, kabuğunuza çekilmek isteyebilir, kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz.

Bu dolunay zamanı, finansal bir engeli aşmak, krizi yönetmek gerekebilir, bu açıdan daha rahat ve kolay bir şekilde destek bulabileceksiniz. Bu gizli, el altından bir destek olabilir. 18 Kasım’da ise Venüs Yay burcuna geçiş yapacak ve 9 Aralık’a kadar bu burçta seyahat edecek. İşinizle, iş ortamınızla ilgili konularda kadınlardan destekler söz konusu. İşle ilgili güzel etkileşimler var; iş bulma, terfi etme, yeni müşteriler bulma konusunda keyifli bir süreç olacak sizler için.

22 Kasım’da ise Yay burcunda yeni ay meydana gelecek, yeni ayla beraber birliktelikler, ortaklıklar, evlilik ve bu kişilerin sağlığı veya eşinizin, partnerinizin ya da ortağınızın hayatındaki önemli başlangıçlar, anlaşmalar, sözleşmeler yeni aym ana konusu olacaktır. Bu saydığım konularla ilgili hayatınızda yeni enerjiler, yeni başlangıçlar söz konusu olacaktır. Bazılarınız evlilik yolunda adım atabilirsiniz, bazılarınız önemli bir iş anlaşması imzalayabilir, ortaklık gerektiren işlere soyunabilirsiniz. İlişkilerde “Tamam mı, devam mı?” sorusuna yanıt aranan zamanlar. Kötü giden bir ilişkiniz, ortaklığınız veya evliliğiniz varsa bu yeni ay sayesinde nokta koymak için kolları sıvayabilirsiniz. Eğer iyi giden bir birliktelikse bir üst kademeye taşımak için de adımlar atılabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.