Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Mart 2021 Yorumu

21.02.2021
4.784
İkizler Burcu Mart 2021 Yorumu

3 Mart 2021’de Merkür ve Jüpiter birleşim içerisinde olacak. Eğitiminizi geliştirmek için veya bakış açınıza yön vermek için yeni etkinliklere katılabilirsiniz. Öğrenmeye açık olacaksınız bu sayede de farklı insanlarla tanışacaksınız.

20 Mart 2021’de Mars ve Satürn üçgen açı oluşturacak. Durağanlıktan çıkacak olduğunuz bir dönem olacak. Yaptığınız işleri ortaya koyarak kendinizi kanıtlamak isteyeceksiniz. İş arkadaşlarınızla uyumlu bir enerji yakalayarak daha iyi iletişim kuracaksınız.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

13 Mart 2021’de Balık burcunda Yeniay gerçekleşecek. bugüne kadar belirlediğiniz hedeflerinize yönelik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeli ve ileriye dönük düşünmelisiniz.

28 Mart 2021’de Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek. Aşk hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunları yavaş yavaş terk ediyorsunuz. Kafanızı dağıtmaya yardımcı olan yeni hobiler edinebilir ve ya yeni eğitimlere katılabilirsiniz. İlişkiniz yok ise sizi mutlu edecek bir ilişkiye başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Mart 2021 Aşk Yorumu

22 Mart 2021’de Güneş ve Venüs birleşim içerisinde olacak. Partnerinizle birlikte sosyalleşmenin yollarını arayacaksınız.Yeni insanlar tanışarak hep birlikte eğlenceli vakit geçireceksiniz. Bugüne kadar sizi olumsuz etkileyen durumlar gözden geçirebilir ve bunlara yönelik yeni çözümler arayabilirsiniz. İlişkiniz yok ise arkadaşlarınız sayesinde girecek olduğunuz ortamda, hoşunuza giden bir kişi ile tanışabilirsiniz. Flörtleşmek hayatınıza heyecan katacak ve kendinizi canlanmış hissedeceksiniz.

İkizler Burcu Mart 2021 Aile ve İlişkiler

21 Mart 2021’de Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Uzun zamandan beri kendinize zaman ayırdınız, artık arkadaşlarınızla ilgilenmenizin vakti geldi. Hep beraber sosyalleşmenize yardımcı olacak olan etkinliklere katılabilirsiniz. Aile içerisinde yanlış anlaşılmalardan dolayı ortaya çıkan sorunları çözmek isteyeceksiniz. Ailenizden uzakta bir yerde yaşıyor iseniz onlarla daha çok vakit geçirmek için yanlarına gitme planı yapabilirsiniz. Kısa süre önce tanıştığınız ve enerjisi iyi hissettirmeyen bir kişinin arkanızdan konuştuğunu duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Mart 2021 Sağlık ve Kariyer

4 Mart 2021’de Mars İkizler burcuna geçiş yapacak. İş hayatınızda pes etmeyeceksiniz. Daha mücadeleci bir yapıya bürüneceksiniz. Sizinle rekabet etmek isteyen kişilerle karşılaşabilirsiniz, aldırış etmeden kendi işlerinize odaklanmak sizi her zaman daha öne taşıyacaktır.

16 Mart 2021’de Merkür Balık burcuna geçiş yapacak. Kronik bir rahatsızlığınız var ise bununla baş etmek için yeni yollar keşfedebilirsiniz. Zamanınızın çoğunu sağlık problemlerinize ayıracaksınız. Bu sayede hem fiziksel hem de ruhsal olarak daha iyi hissedeceksiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.