İkizler Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

İkizler Burcu Mart 2022 Burç Yorumu

6 Mart 2022 tarihinde Mars, Kova burcuna geçiş yapacak. Seyahate çıkabilir, keyif alacağınız etkinlikler gerçekleştirebilirsiniz. Kendiniz için eğitimlere başlamak isteyebilirsiniz. Her zamanki rutinin dışına çıkmak isteyebilirsiniz.

5 Mart 2022 tarihinde Güneş ve Jüpiter, Balık burcunda kavuşacak. Şanslı bir dönem olacak bu yüzden yapmak istediğiniz yenilikleri kendi içinizde düşünmeye çalışacaksınız. Maddi anlamda güzel haberler alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

2 Mart 2022 tarihinde Balık burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. İş hayatınızla ilgili yeni gelişmeler sizinle olabilir. Yeni bir işe başlayabilir veya farklı bir iş pozisyonunda yenilikler yapmak isteyebilirsiniz. Kendi işinizi kurmakla ilgili düşünceleriniz varsa bunlara yoğunlaşabilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Başak burcunda Dolunay gerçekleşecek. Evinizin içerisinde yeni iş alanları oluşturmak isteyeceksiniz. Ev veya araba alma gibi bir düşünceniz varsa maddi anlamda bunu destekleyerek alış yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Mart 2022 Aşk Yorumu

2 Mart 2022 tarihinde Merkür ve Satürn Kova burcunda kavuşum yapacak. Sizi uğraştıran bazı konuları eşinizle veya sevgilinizle daha detaylı bir şekilde konuşmak isteyeceksiniz. Kendi hayatınızda yaşamış olduğunuz sorunlardan uzaklaşmak isteyeceksiniz.

3 Mart 2022 tarihinde Mars, Plüton ve Jüpiter Oğlak burcunda kavuşacak. İlişkinizde gerginliğe neden olan bir kişinin anne veya babanız olduğunu tespit edebilirsiniz. Yeni bir ilişkinin sizi desteklemesi sayesinde halledemediğiniz durumların üstesinden geleceksiniz.

İkizler Burcu Mart 2022 Aile ve İlişkiler

6 Mart 2022 tarihinde Venüs, Kova burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle birlikte bol bol gezmek isteyebilirsiniz. Yeni yerler görmek isteyecek, keyif alacağınız gezintilere çıkacaksınız. Yabancı kültürlerdeki insanlarla tanışabilir, dostluklar kurabilirsiniz.

27 Mart 2022 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni insanlarla tanışabilir, arkadaşlarınızla sık zaman geçirebilirsiniz. Ekip içerisinde bulunmak size oldukça iyi gelmeye başlayacak. Çevrenize kendinize en iyi şekilde ifade etmeye başlayacaksınız.

İkizler Burcu Mart 2022 Para ve Kariyer

10 Mart 2022 tarihinde Merkür, Balık burcuna geçiş yapacak. İş yerinizle ilgili ve kariyerinizle ilgili yeni planlamalar yapmak isteyebilirsiniz. İşinizde kendinizi geliştirmek için yeni eğitimler almaya başlayabilirsiniz. İşinizle ilgili seyahatler gerçekleştirebilirsiniz.

18 Mart 2022 tarihinde Neptün, Kuzey ay düğümü ile sekstil açı yapacak. Kariyerinizle ilgili almanız gereken kararlarda sezgilerinize güvenmeye çalışmalısınız. Kendinizi dinlemeli, başkalarının söylediklerine çok aldırış etmemelisiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.