İkizler Burcu Mart 2023 Yorumu

İkizler Burcu Mart 2023 Yorumu

25 Mart 2023 tarihinde Mars, Yengeç burcuna geçiş yapacak. Bu dönem içerisinde iş görüşmeleri ön plana çıkmaya başlayabilir. İş ortamında kendinizi göstermek için oldukça güzel bir dönem olacak.

31 Mart 2023 tarihinde Venüs ve Uranüs, Boğa burcunda kavuşum içerisinde olacak. Patronlarınız ve üstlerinizle aranızda halledilmesi gereken durumlar var ise bu durumlara öncelik vereceksiniz. Sizi memnun etmesini beklediğiniz bir zam veya terifi alabilirsiniz.

26 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Kiron, Koç burcuna geçiş yapacak. Yeni çevre içerisine girmek sizin için oldukça heyecanlı olacak.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

7 Mart 2023 tarihinde Balık burcunda Dolunay gerçekleşecek. Ev ve aileyle alakalı konular ön plana çıkmaya başlayabilir. Kariyerinizle ilgili hızlı gelişmeler sayesinde sosyal hayatınızda da yenilikler ortaya çıkacak.

21 Mart 2023 tarihinde Koç burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Farklı girişimlere odaklanabilirsiniz. Hayatınızdaki insanları size ne kadar faydalı olup olmadığını anlamaya çalışacaksınız. Yeni insanlarla tanışacağınız için popülariteniz giderek artmaya başlayacak.

İkizler Burcu Mart 2023 Aşk Yorumu

28 Mart 2023 tarihinde Merkür ve Jüpiter, Koç burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızda sizi zorlayan süreçleri tekrar değerlendirmeye çalışabilirsiniz. Partnerinizle açık bir şekilde iletişim içerisinde olmak sizi mutlu edecek. Duygusallığı bir kenara bırakmanız gerektiğini inanarak hareket edeceksiniz.

17 Mart 2023 tarihinde Venüs, Boğa burcuna geçiş yapacak. Kendi halinizde olacağınız bir döneme doğru ilerliyorsunuz. Yeni insanlarla konuşmak istemeyebilirsiniz. Bu yüzden yeni bir aşk size yakın olmayabilir. Eski sevgiliniz ile birlikte zaman geçirme kararı alabilirsiniz.

İkizler Burcu Mart 2023 Aile ve İlişkiler

7 Mart 2023 tarihinde Satürn, Balık burcuna geçiş yapacak. Ailenizle birlikte iş yapıyorsanız burada neyin sizi mutlu edip etmediğini net bir şekilde göreceksiniz. Aynı zamanda geçmiş zaman içerisinde halledilmesi gereken bir konuya öncelik vereceksiniz. Ailevi konularda hangi alanlarda zorlandığınızı belirlemek zor olmayacak.

19 Mart 2023 tarihinde Merkür, Koç burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevreniz giderek hareketlenmeye başlayacak. Yeni ortamlara girecek ve bu ortamlarda yeni arkadaşlar edineceksiniz.

İkizler Burcu Mart 2023 Para ve Kariyer

17 Mart 2023 tarihinde Güneş ve Merkür, Balık burcunda kavuşum içerisinde olacak. İş hayatınızdaki zorlu süreçleri geride bırakıyorsunuz. Bu dönemde kendinize dönecek ve biraz dinlenmek isteyeceksiniz.

21 Mart 2023 tarihinde Güneş, Koç burcuna geçiş yapacak. Kariyerle alakalı alacak olduğunuz kararlar var ise bu kararları ertelemeyin. Maddi girişimlerinizde desteklendiğinizi anlayacaksınız.

23 Mart 2023 tarihinde Plüton, Kova burcuna geçiş yapacak. Yabancı insanlarla yeni işler yapmak oldukça önemli olacak. Dönüşümlere açık olacak ve güzel kazanımlar elde edeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.