İkizler Burcu Mart Yorumu

İkizler Burcu Mart Yorumu

23 Mart’ta gerçekleşen Ay tutulması hayatınızda önem arz eden altı aylık bir sürece işaret ediyor. Ay “kadersel” temalı olayları hayatımıza çeken bir yapıdır. Bu sebeple tutulma esnasında mutlak kader denen değişmez bazı yasaları harekete geçirir.

Aşk, çocuklar ve riskli işler, tutulmanın enerjisiyle gündeme gelecektir. Sizi mutsuz eden, sıkan, üzen ve ağlatan aşkınızdan ayrılık kararı alabilirsiniz. Ayrılığın sebebi, can sıkıcı bir ihanet ya da evlilik vaadiyle sizi sürekli bekleten, erteleyen sevgiliniz yüzünden olabilir.

Çocuk bekleyen ikizler açısından çok uygun bir süreç değil. Hamilelik için tedaviye başlamak açısından uygun enerjiler yok. Bu sebeple uygun zamanın bulunması açısından doktor ve astrologunuzdan destek alabilirsiniz. Çocuğunuzun bir sorunuyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Riskli yatırım ve borsa işlerinde maddi anlamda ciddi bir kayba uğrayabilirsiniz. Bu gibi yatırımlara yaklaşmamanızı öneririm. Ay duygularla ilgili olduğu için bağımlı olduğunuz durumlara işaret eder. Çocuğunuzu, aşkınızı ya da keyfinizi tüm hayatınızın önüne koyacak kadar önemsiyorsanız bu tutulma sizi bu konularda sınayacaktır.

9-17 Mart yeni ayı kariyerinizin hareketleneceği bir döneme işaret ediyor. Çok çalışabilir, kariyerinizle ilgili bir projeye imza atabilirsiniz. Yönetici veya patronunuzdan kocaman bir aferin alma şansınız, size sağlam bir kariyerin kapılarım aralayacaktır. Gökyüzü yeni bir işe başlamak, iş değiştirmek için siz çalışkan İkizler’i destekliyor.

13-27 Mart arası, yöneticinizle aylardır beklediğiniz zam ve terfi işini görüşebilirsiniz, yıldızlı etkiler var.

19-28 Mart arası eş ya da ortağınızla sıkıntı yaşayabilirsiniz. Karşınızdaki kişinin sinirli, agresif ve manipüle edici davranışları üzerinizde baskı yaratabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.