Kadınlar Duysun

İkizler Burcu Mayıs 2021 Yorumu

21.04.2021
8.890
İkizler Burcu Mayıs 2021 Yorumu

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Kendinizi yenilemek isteyeceksiniz, buna imajınızı değiştirmekle başlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla oldukça uyumlu bir iletişime sahip olacaksınız. Yeni girecek olduğunuz arkadaş çevresi içerisinde dikkatleri üzerinize çekebileceksiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiş yapacak. Kariyer anlamında oldukça güzel bir döneme adım atıyorsunuz. Uzun zamandan beri çabaladığınız ve beklediğiniz bir olayın nihayet sonucunu görebileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Mayıs 2021 tarihinde Boğa burcunda Yeniay gerçekleşecek. Kendinizi çevrenizdeki insanlardan soyutlayarak biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Yoğun bir tempodan çıktığınız için durağınlığa İhtiyacınız olduğunu hissedeceksiniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde Yay burcunda Dolunay gerçekleşecek. İkili ikili ilişkileriniz ön plana çıkıyor. İlişkiniz var ise yeni bir karar almak isteyebilirsiniz. Sorunlarla mücadele etmek yerine ilişkiyi bitirme düşüncesi içerisinde girebilirsin

İkizler Burcu Mayıs 2021 Aşk Yorumu

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro hareketine başlayacak. Aşk hayatınız ile ilgili ani kararlar almadan önce geçmişimizde olan biteni düşünmenizde fayda var. Partnerinizin bu süre zarfında yaşadıklarını göz ardı etmemeye çalışmalısınız. İkili ilişkilerde yaşadığınız güvensizliği özel hayatınıza da yansıtabilirsiniz. Yeni bir ilişki her ne kadar cazip gelse de kendinizi buna hazır hissetmeyebilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz ilişkilerden ders almaya bakacaksınız.

İkizler Burcu Mayıs 2021 Aile ve İlişkiler

4 Mayıs 2021 tarihinde Merkür İkizler burcuna geçiş yapacak. Arkadaş çevrenizle aranızda bazı problemler ortaya çıkabilir. Bu dönemde kendinize hakim olamayıp karşınızdaki insanları sert bir şekilde eleştirebilirsiniz.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn geri hareketine başlayacak. Aile içerisinde yaşanan tartışmaları konuşmak için çok da uygun bir dönem değil. Bu yüzden biraz daha sabretmeye çalışıp beklemeyi tercih etmelisiniz. Anne veya babanızın sağlık durumunda düzelmeler söz konusu olabilir.

İkizler Burcu Mayıs 2021 Para ve Kariyer

2 Mayıs 2021 tarihinde Güneş ve Satürn Kare açı oluşturacak. Eğitim hayatınız devam ediyor ise buradaki kariyerinizi gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Karşılaştığınız sorunlar yüzünden çevrenizdeki insanlardan destek görmek isteyebilirsiniz.

10 Mayıs 2021 tarihinde Mars ve Kiron kare açı oluşturacak. Maddi anlamda biraz daha dikkatli olmalısınız. İçerisinde bulunduğunuz olumsuz ruh halinden çıkmak için düzensiz harcamalar yapabilir ve parasal anlamda zorluk çekebilirsiniz.


Pinterestte Bizi Takip Et
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.