İkizler Burcu Mayıs 2022 Yorumu

İkizler Burcu Mayıs 2022 Yorumu

2 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Koç burcuna geçiş yapacak. Sosyal hayatınız canlanacak, arkadaşlarla bir araya gelerek daha iyi vakit geçireceksiniz.

11 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter koç burcuna geçiş yapacak. Yeni çevrelere girebilir, yeni insanlarla tanışarak kendinizi rahat bir şekilde ifade edebilirsiniz. Daha öncesinden yaşamadığınız deneyimleri edinebilirsiniz. Kendinizi geliştirmek için oldukça verimli bir dönem olacak.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

16 Mayıs 2022 tarihinde Akrep burcunda Ay Tutulması ve Dolunay gerçekleşecek. Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda problemler oluşabilir, işten ayrılmalar ön plana çıkabilir. İş ortamınız da yaşayacak olduğunuz değişiklik yüzünden kendinizi zaman zaman tedirgin hissedebilirsiniz.

30 Mayıs 2022 tarihinde İkizler burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Ertelemiş olduğunuz her ne varsa bunlara yeniden başlayacak, daha hırslı bir şekilde işlerin başına geçeceksiniz. Sosyal çevrenizde dikkat çekebilir, ön plana çıkabilirsiniz.

İkizler Burcu Mayıs 2022 Aşk Yorumu

25 Mayıs 2022 tarihinde Mars Koç burcuna geçiş yapacak. Partnerinizle birlikte sosyal hayatınızı aktifleştirmek isteyecek, yeni etkinlikler içerisinde bulunmaya çalışacaksınız. Daha öncesinden istediğiniz bir tatile çıkma fırsatını gerçekleştirebilirsiniz.

1 Mayıs 2022 tarihinde Jüpiter ve Venüs Balık burcunda kavuşacak. Aşk hayatınızla ilgili kafanızı karıştıran konuları açık bir şekilde dile getirecek, kendinizi bu olanlarda daha özgür hissedeceksiniz. İlişkisi olmayanlar ise bu dönem içerisinde şans sizden yana olabilir, kendinize göre birini bulabilirsiniz.

İkizler Burcu Mayıs 2022 Aile ve İlişkiler

3 Mayıs 2022 tarihinde Güneş ve Mars Sekstil açı oluşturacak. Üzerinde çalıştığınız projeler var ise bunları tamamlamak için yakın çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte gerçekleştirecek olduğunuz projeler hızlanmaya başlayabilir.

28 Mayıs 2022 tarihinde Venüs Boğa burcuna geçiş yapacak. Aile içerisinde gizli kalmış ilişkiler veya konu yavaş yavaş açığa çıkabilir. Sosyal ilişkilerde sorunlarla uğraşmaktan dolayı bunalmış hissedebilirsiniz. Karşınızdaki insanlara duygularınızı ifade etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Mayıs 2022 Para ve Kariyer

10 Mayıs 2022 tarihinde Merkür İkizler burcunda retro yapacak. İşinizle alakalı geçmişte almış olduğunuz kararları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Müşterilerle veya üst düzey çalışanlarla aranızdaki iletişime biraz daha dikkat etmeniz gerekebilir.

23 Mayıs 2022 tarihinde Merkür Boğa burcunda retro hareketine başlayacak. Kariyeriniz ile ilgili endişeler, iş ortamında arkadan konuşmalar veya sizi olumsuzluğa sürükleyen kişilerle ilgili yeni bir olgular karşınıza çıkabilir. Planlarınızı ve fikirlerinizi mümkün olduğunca kendinize saklamaya çalışmalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.