İkizler Burcu Mayıs Ayı Yorumu

İkizler Burcu Mayıs Ayı Yorumu

İkizler Burcu Mayıs 2016 iş hayatında istekli hareket ediyor. Bu dönemde üstün performans gösteriyorsunuz. Başarılarınız bazılarına örnek olurken, bazılarının zoruna gidiyor. İdeallerinize ulaşmakta zorlanmıyorsunuz. İş arkadaşlarınızla aranızda yaşayabileceğiniz fikir çatışmaları söz konusu. Gereksiz ve enerjinizi düşürmenize yol açabilecek tartışmalara girmekten kaçınmalısınız. Sizin farklılıklarınız size özel ve herkes bunun farkında. Ya çok seviliyorsunuz, ya da hiç. Bu ay ödemelerinizde zorlanmıyorsunuz. Kariyerinizde daha başarılı olabilmek için bazı konulardaki inatçı tutumunuzdan vazgeçmelisiniz.

Mayıs 2016 İkizler Burcu aşk hayatı fırsatlarla dolu. Karşı cinsi etkilemek için ekstra bir şey yapmanıza gerek kalmıyor. Siz de şeytan tüyü var. Hayatınızda aşk olmaması mümkün görünmüyor. Maddi durumunuzun iyileşmesiyle birlikte aşk hayatınız da canlılık kazanıyor. Evli olan ikizler eşiyle daha fazla vakit geçirmek ve daha fazla ortak nokta keşfetmek istiyor. Tatil planları yapabileceğiniz bu ay, ekstrem bir seyahate çıkmak isteyebilirsiniz. Birlikte olduğunuz zamanlarda partnerinizin kalbini kırabilecek şekilde davranmamaya çalışın. İlişkisi olmayan ikizler için duygusal yakınlaşmalar, heyecanlar, farklı ambiyanslar ve ateşli geceler söz konusu. Geri dönüşü olmayan ve hayatınızı derinden etkileyecek hatalar yapmamaya dikkat edin.

İkizler Burcu sağlığı oldukça iyi durumda. Baharın gelmesiyle birlikte bazı allerjik durumlar yaşamanız söz konusu. Ağaçlık, tozlu ve kapalı alanlarda kalmamaya gayret edin. Enerjinizi fazlasıyla harcayacağınız bu ay dinlenmek için her fırsatı değerlendirin. Gevşeyeceğiniz ve sizi rahatlatan sporlara yönelebilirsiniz. Masaj, sıpa ve doğal kaynakların olduğu mekanlar sağlığınıza iyi gelecektir.

İkizler Burcu Mayıs ayı eğitim için çeşitli araştırmalar yapmaya devam ediyor. Eğitim yoksa ben de yokum der gibisiniz. Eğitime ve öğrenmeye sizin kadar açık bir burç insanı daha yok.

İkizler Burcu Nisan Yorumu

İkizler Burcu Mayıs Ayı Aşk Hayatı Yorumu

İkizler Burcu Mayıs 2016 aşk hayatı istediği yönde ilerliyor. Bu ay doğallığınız her şeyin ötesinde. Çekim kuvvetiniz tüm istediklerinizi önünüze kadar getiriyor. Fırsatlar ve şans sizden yana. Mayıs ayı başında aşk size kucak açıyor. Siz hiçbir şey için çaba sar fetmiyorsunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.