İkizler Burcu Nisan 2017 Yorumu

İkizler Burcu Nisan 2017 Yorumu

İkizler Burcu Nisan 2017 tarihinde düşünce şekliniz biraz değişebilir. Bilinçaltınızı yenilemek isteyebilirsiniz. Daha cesur, aynı zamanda mantıklısınız. İletişimde etkileyici olmanız, birçok işin üstesinden kolayca gelmenizi sağlıyor. Bazı günler öfkeyle alınan kararlardan pişmanlık duyabilirsiniz. Bu ay sağlığınızı her zamankinden fazla önemsiyor, tarz değişikliğine gidiyorsunuz. Yaşam alanınızda güvenliğinizle ilgili yeni önlemler alabilirsiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu’nda gerçekleşiyor. Dolunay etkileri sosyal çevre ve arkadaşlık ilişkilerinde bazı zorluklara neden olabilir. Emin olmadığınız arkadaşlıklara son verebilirsiniz. Gireceğiniz yeni ortamlara güven duymakta zorlanabilirsiniz. 26 Nisan 2017 Yeniay Boğa Burcu’nda gerçekleşiyor. Yeniay etkileri İkizler Burcu‘na güç ve cesaret veriyor. Uzun zamandır yapamadığınız şeyleri bu süreçte yapabilir, başkalarının cesaret edemediği etkinliklerde bulunabilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2017 Aşk

İkizler Burcu aşk hayatı Nisan 2017 ile gerçeklerle yüzleşebilir. Bazı ilişkiler yol ayrımına gelebilir. Evliliklerde gizli kalmış sırlar ortaya çıkabilir. Bilinçaltınız bu dönemde hareketleniyor. Eskileri deşebilir, tartışılması gerekenleri tartışıp netleştirmek isteyebilirsiniz. Kalbi boş olan İkizler Burcu gerçek aşkı aramaya devam ediyor. Espri yeteneğiniz ve zekanızla karşı tarafı etkilemekte zorlanmıyorsunuz. Ancak ilişkilerinizin ciddiyete dönüşmesi zaman alıyor. Bu durumda partneriniz sıkılabilir, ilişkiye olan güveni azalabilir ve dolayısıyla zaman içinde aniden son bulabilir. Bu duruma engel olmak için karşı tarafa daha net ve açıklayıcı olabilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2017 Aile ve İlişkiler

Nisan 2017 İkizler Burcu aile ve ilişkileri değişime uğrayabilir. Sevdikleriniz yer değiştirebilir. Anne-baba sevginiz bir kademe daha yükselebilir veya azalabilir. İlişkilerde dürüstlük önem kazanıyor. Değişen ideallerle birlikte, çevrenize de yenilik getirebilirsiniz. Bazıları sizin çok değiştiğinizi savunarak bu süreçte uzaklaşmayı tercih edebilir. Seçimlerde ve alacağınız kararlarda etkili olan şey, kimin ne fedakarlık yaptığı ve sizin için nelerden vazgeçtiği ile ilgili olacaktır.

İkizler Burcu Nisan 2017 Sağlık

İkizler Burcu sağlığı Nisan 2017 tarihinde önemli sağlık sorunlar yaşamıyor. Yoğun düşünceler nedeniyle uykusuzlukla baş etmek zorunda kalabilirsiniz. Gece geç yatma, sık sık uyanma ve rüyalarda artış söz konusu olabilir. Size iyi gelecek etkinliklerde bulunmak, sakinleştirici çalışmalar yapmak en iyisi olacaktır. Sorunlardan ve sorunlu insanlardan uzaklaşarak ruhunuzu iyileştirebilirsiniz. İlaç kullanmayı sevmeyen yapınız sizi yine doktora gitmekten alıkoyabilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.