İkizler Burcu Nisan 2019 Yorumu

Yetişemediğin iş ve konularla ilgili sabırlı ve kararlı olman gerekiyor. Birlikte yol aldığın kişilerle yaşayacağın fikir ayrılıkları yolları ayırmana sebep olabilir. Karşına gelen fırsat ve…

İkizler Burcu Nisan 2019 Yorumu

İKİZLER Burcu Nisan 2019 ne kadar sakin olursan o kadar iyi geçecek. Yetişemediğin iş ve konularla ilgili sabırlı ve kararlı olman gerekiyor. Birlikte yol aldığın kişilerle yaşayacağın fikir ayrılıkları yolları ayırmana sebep olabilir. Karşına gelen fırsat ve teklifleri değerlendirirken acele etme. Plan yapmadan atacağın her adım sana büyük kayıplar yaşatabilir. Özel hayatın konusunda bakış açını değiştirir ve töleranslı davranırsan rahat zamanlar geçirebilirsin. Harcamaları tahmininin üstünde olacak. Hesabını iyi yapmalısın. Sonu belli olmayan riskli yatırımlar sana göre değil.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

05 Nisan 2019 Koç Yeniayı Etkileri iletişimde fikir uyuşmazlığına neden olabilir. Çevrenle aranda bu sebeple sorunlar yaşayabilirsin. Kendi düşüncelerini diğerlerine kabul ettirmekten kaçınman gerekiyor. 19 Nisan 2019 Terazi Dolunayı Etkileri kontrolün dışındaki gelişmeleri beraberinde getiriyor. Olası maddi kayıplara karşı temkinli olmalısın.

İkizler Burcu Nisan 2019 Aşk Yorumu

İkizler Burcu Nisan 2019’da aşk hayatında sorgulayıcı bir döneme giriyorsun. Diline hakim olamadığın zamanlarda her şeyi berbat edebilirsin. Partnerinle tartışmak sana keyif bile verebilir. Sen kendinden eminken bir anda ortada kalabilir, terk edilebilirsin. Kendine olan öz güvenini bu şekilde kullanmasan iyi edersin. Bekarsan yeni bir ilişkide yer alabilirsin. Ama mevcut düşünce ve davranış tarzınla ilişkiyi ilerletmen mümkün görünmüyor. Nisan 2019’da karşı tarafı anlamakta ve anlaşılmakta zorluk çekeceksin. O nedenle şartları zorlamaman en iyisi olacaktır.

İkizler Burcu Nisan 2019 Aile ve İlişkiler

İkizler Burcu Nisan 2019 aile ve ilişkilerinde iletişim trafiği artıyor. Gelen giden, arayan soran insanların varlığını seviyorsun. Alışkanlık haline gelen bazı arkadaşlarınla görüşme aralığın daha da sıklaşıyor. Ailenin seninle ilgili rahatsız olduğu bir durumu onlara kabul ettirmeye çalışacak, şu dönemde bunu tam olarak başaramayacaksın. Yapacağın kısa bir yolculuk sonrasında yakın zamanda aldığın tüm kararları bir anda değiştirebilirsin. Belirsiz bir zaman içindesin sevgili İkizler Burcu.

İkizler Burcu Nisan 2019 Sağlık

Nisan 2019’da İkizler Burcu sağlığında ufak tefek kazalara dikkat edilmeli. Dalgınlık, acele etmek ve dikkat davranmak sakatlıklara neden olabilir. Çarpma, düşme gibi nedenlerle canın yanabilir. Araç kullanıyorsan özellikle tedbirli olmalısın. Bunun dışında ayaküstü beslenmemeli, iyi dinlenmeli, gece geç saatlere kadar uykusuz kalmamalısın. Yoksa yaşam kalitenin dengesini ciddi anlamda bozarsın.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.