İkizler Burcu Nisan 2020 Yorumu

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar 11 Nisan tarihinde Merkür Koç burcuna geçiş yapacak ve kendinizi ifade etmekte zorlandığınız konular ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Nisan 2020 Yorumu

İkili ilişkilerde sorunlar yaşıyorsanız sinirli davranmamalı olabildiğince sakin olmaya çalışmalısınız. Aksi halde ilişkileriniz bozulabilir. Kendinize vakit ayırabilecek ve sizi rahatlatan şeylere odaklanabileceksiniz. Olumsuz bakış açısından sıyrılarak daha pozitif bir hayat anlayışına doğru evrileceksiniz.

Yeni Ay ve Dolunay İkizler Burcunu Nasıl Etkileyecek

8 Nisan tarihinde Terazi burcunda Dolunay gerçekleşecek ve geçmişte kendinize vermiş olduğunuz sözleri yerine getirmeye çalışacaksınız. Yarım kalmış hedefleriniz varsa bunlara odaklanabilir ve gerçekleştirmek için elinizden geleni yapmak isteyebilirsiniz.

23 Nisan tarihinde Boğa burcunda Yeni Ay gerçekleşecek aileniz ile birlikte daha çok vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Bununla birlikte aile içi sorunlarınızı olabildiğince ortadan kaldırma fırsatı elde ederek yeni bir döneme başlayacaksınız.

İkizler Burcu Nisan 2020 Aşk Yorumu

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar Venüs 3 Nisan tarihinde sizin burcuna geçiş yapacak ve aşk hayatınızda kararsızlıkla ortaya çıkabilir. Daha önce alınmış olan kararlara siz yada partneriniz uymaya bilir ve bu durum aranızda sorun yaratabilir. Olayın büyümemesi için her iki tarafta sakin olmaya çalışmalıdır. İlişkisi olmayan İkizler burçları ise Nisan ayı sizin için aşk ayı olacak. Flört ettiğiniz bir kişi varsa yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Flört içerisinde olmayanlar ise sosyal çevreniz sayesinde sizi heyecanlandıran bir kişiyle karşılaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2020 Aile ve İlişkiler

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar 25 Nisan tarihinde Plüton Oğlak burcunda gerileyecek ve ailenizde birlikte ortak işler yapıyorsanız bunlarda yeni gelişmeler ortaya çıkabilir. Kardeşleriniz varsa onların eğitim hayatlarını ilgilendiren güzel bir haber alabilirsiniz. Sosyal çevreniz ile aranızdaki iletişim oldukça kuvvetli bu ay yeni insanlar ile tanışabilir ve ilişkilerinizi daha samimi bir hale getirebilirsiniz. Bu kişilerden kariyerinizi olumlu etkileyecek teklifler alabilirsiniz.

İkizler Burcu Nisan 2020 Sağlık ve Kariyer

İkizler burcu olanlar ve yükselen burcu İkizler olanlar 19 Nisan tarihinde Güneş Boğa burcuna geçiş yapacak ve kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yarım kalmış olan işlerinizi tamamlama fırsatı elde edecek ve üstleriniz varsa onların ilgi ve alakasını göreceksiniz. Sosyal ilişkilerinizin dinamiği iyi olduğu için yeni iş teklifleri alabilirsiniz. Sağlığınızı ihmal etmemeli uyku düzeniniz ve beslenme düzeniniz bozuk ise bunlara yoğunlaşmak isteyebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.